Osem koní vzor hodváb maľovanie, dekorácie prejdite maľby a nové špeciálne veľkoobchod Osem koní Osem koní vzor hodváb maľovanie, dekorácie prejdite maľby a nové špeciálne veľkoobchod Osem koní

Osem koní vzor hodváb maľovanie, dekorácie prejdite maľby a nové špeciálne veľkoobchod Osem koní

€24.60 €16.48
Skladom
w9971

Materiál: Textilné & Textílie
Názov Značky: MIAO YANG GONG YI
Štýl: Ľudové Umenie
Tému: Maskot

 • Osem koní vzor hodváb maľovanie, dekorácie prejdite maľby a nové špeciálne veľkoobchod Osem koní

  Rozmery produktu: Hmotnosť cca: 300 gramov

  Rozmery produktu: 30*100 cm ( 11,8 * 40 palcov )

  O nás:

  Všetky položky sú podpora predaja v mojom obchode.Naším cieľom je pre vás, ak sa chcete vrátiť do nášho obchodu alebo odporučiť nás!!

  Položky, ktoré naše predaj sú všetky formy pôvodného real položky. Na tu, je výrobok zozbierať, Máme vlastnú ľudia idú a collecte tieto veci. je dobré handwork; položka v plnej miere exponáty tvorivosti ducha a brilantné kultúry. Má rafinované tvary a osobitý štýl. Veľké umenie poklad! Je to veľmi nádherné remeselné. Rezbárstvo na telo odráža vznešené a zbehlý zručnosti. Sme collecte im vytvoriť osobné kolektora. Máme našej predajni v číne. Takže ak vás ponuka položky a zaplatiť ju. My vám ju poslať hneď, ako je to možné.

  POŠTOVNÉ A ODOVZDANIE

  Po prijatí platby, budeme do 1 - 2 pracovných dní dodanie. Pôjdeme cez Čína Hong Kong Vzduchu pozemok alebo E-mail Bao mailom.Je to najbezpečnejší a najrýchlejší mailové služby v Číne.Loď na U. S. Na 7 až 15 dní.Ostatné krajiny dodávky zvyčajne trvá 20-35 pracovných dní .

  Spätná väzba:

  Snažíme sa, aby všetko bolo perfektné. Ale veci sa niekedy stať. Prial by som si, ak tam je niečo zle s naše riešenie, neváhajte a dajte nám vedieť pred odchodom akúkoľvek spätnú väzbu! Chceme vás byť 100% satified s vašej objednávky. Ak sa vám páči, prosím, chvíľku nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Vaša pozitívna spätná väzba a 5 star rating na eBay nám ocenia.

  Služby zákazníkom:

  Prosím, neváhajte a povedzte mi, ak máte nejaké otázky, odpovieme vám do 24 hodín. Budeme sa snažiť v našich silách, aby slúžila čo najlepšie. komunikácie.

  A radi by sme počuť od vás s akékoľvek návrhy, otázky a/alebo obavy.

  Návrat Politiky:

  7 dní 100% peniaze späť záruka v prípade.Celý prepravné poplatky hradí kupujúci.

  1) položka nezodpovedá description presne:

  a) zistí, že nie je popísané významné chyby,

  b) zistil nesúlad orgánu v prípade som zárukou pravosti (zdokumentované znaleckého záveru, potrebné pre vrátenie procesu);

  2) veľké škody došlo v tranzite (máte odmietnuť podpísať a prijímať položky)

  Ak všetky tieto okolnosti nastanú,nebudeme vrátenie platby:

  (1) Kupujúci má meniť ich myseľ, alebo len chcete vrátiť vec bez akýchkoľvek uvedeného dôvodu v peniaze späť záruka;

  (2) Kupujúci má prijaté negatívne stanovisko týkajúce sa položky z nekompetentné zdroj;

  (3) Balík mi vrátili poštovou službou, to sa zvyčajne stane, keď jeden neposkytuje presnú poštovú adresu: v tomto prípade môžem poslať balík opäť po potvrdení adresu.

  --------------------------------------------------------------------------------

  Veľa Šťastia a Šťastný Ponúkania cien

  Štítky: deti diamond, tabl, anglický ľudové umenie, black ľudové umenie, kôň šatku, nemecké ľudové umenie, diamond výšivky nástroj, francúzsky ľudové umenie, figúrka ľudové umenie, projektor tablet.

 • Recenzie (1)

  • Alan Father 17

   superb, great quality, highly recommended Seller

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty