60*90 cm Magnetická Tabuľa Písací Palube Jednej Strane S Perom Vymazať Magnety Tlačidlá Pre Office Školy 60*90 cm Magnetická Tabuľa Písací Palube Jednej Strane S Perom Vymazať Magnety Tlačidlá Pre Office Školy 60*90 cm Magnetická Tabuľa Písací Palube Jednej Strane S Perom Vymazať Magnety Tlačidlá Pre Office Školy 60*90 cm Magnetická Tabuľa Písací Palube Jednej Strane S Perom Vymazať Magnety Tlačidlá Pre Office Školy 60*90 cm Magnetická Tabuľa Písací Palube Jednej Strane S Perom Vymazať Magnety Tlačidlá Pre Office Školy 60*90 cm Magnetická Tabuľa Písací Palube Jednej Strane S Perom Vymazať Magnety Tlačidlá Pre Office Školy

60*90 cm Magnetická Tabuľa Písací Palube Jednej Strane S Perom Vymazať Magnety Tlačidlá Pre Office Školy

€81.32 €56.11
Skladom
w9788

Pôvod: CN(Pôvodu)
Druh: tabuľa

 • Špecifikácia:

  Nastaviteľná Výška: 90-160 cm/ 35.4"-63"

  Vymazať doska veľkosť: 90 x 60 cm/ 35.4" x 23.6"(L*W)

  Farba: Čierna/biela

  Popis:

  Hladký Povrch Napísanie a Ľahko Utrite: stojan biela tabuľa je hotové s krásne hladké & odolný povrch. High-end tromi vrstvami pečenie biela tabuľa prichádza s odolný povrch a anti-šrot. To je jednoduché suché utrite všetky suché-vymazanie značky. Povrch tohto suché stieracie rada tiež vytvára vysoký kontrast značenie.

  Nastavenie Výšky Sedenia/Stojace & Dospelý/Dieťa Použitie - stojan biela doska má rozsahu označenia na nohy statívu, ktoré pomáhajú upraviť výšku a rovnováha ľahko. Výškovo nastaviteľný od 35.4"-63". Či sedenie alebo státie, či už deti alebo dospelí, môžete nájsť najviac pohodlné výška sa vám páči.

  Užívateľsky PRÍVETIVÉ: statív tabuľa prichádza s ocele elastická spojka a tri flip chart háčiky na hornej pre zavesenie podložky, papiere, súbory, plagáty, kalendáre alebo iné prezentačné materiály. stojan tabuľa prichádza s oceľovou rúrou statív s gumovými nožičkami, takže je dostatočne stabilný, aby stál pevne, či napíšete alebo vymazať a žiadny hluk pri pohybe. S jeho jednoduchý presun dizajn, suché stieracie doska so stojanom môžu byť umiestnené na vašom pracovisku, obývacej izby, spálne alebo die * a izba.

  Package Zahrnuté:

  1 x Stojan Rada

  Štítky: obyčajný flipchart rada, suché stieracie nálepky, čierna doska krieda, ryby magnet, rada magnet, rada školy, tabuľa, teclados mecanicos, a5 magnet tabuľa, malé tabuľa perá.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty