5 ks/veľa Originál Reproduktor Flex Pre iPhone X Bzučiak Flex pre iPhone X Hlasnejšie Flex 5 ks/veľa Originál Reproduktor Flex Pre iPhone X Bzučiak Flex pre iPhone X Hlasnejšie Flex

5 ks/veľa Originál Reproduktor Flex Pre iPhone X Bzučiak Flex pre iPhone X Hlasnejšie Flex

€12.31
Skladom
w9503

Dizajn: BAR
Číslo Modelu: Pre iphone X
Záruka: 4 mesiace
Použitie: Signál Antény
Kompatibilný Model: Pre iPhone X Reproduktor Bzučiak Flex
Súčasti: Bzučiak Flex pre iPhone X
Kompatibilné Značky: Apple iPhone
Kvalita: Pôvodný
Názov Značky: oriparts

 • Popis produktu: Ako pôvodná Reproduktor Bzučiak Hlasnejšie Flex pre iPhone X , môžeme sľúbiť ponúkame na predaj sú 100% Originál a Kvality , ak máte otázky, kontaktujte ma, ďakujem.100% vyberte dobre vyzerajúce a++.

  Detaily Produktu:

  Názov výrobku: Original Reproduktor Bzučiak Flex pre iPhone X

  Kvalitné Typ: Pôvodný Nové

  Kontrola kvality: 100% Testované QC zamestnancov pred loď

  Komponenty: Wifi Antény, Rady

  Záruka: 4 Mesiace

  Dodacia lehota: 1-2 pracovných dní (po zaplatení je potvrdený)

  Balenie spôsobom: Anti-statické taška

  Návrat & Záruka

  1. Akonáhle bol tovar lode von, vrátenie peňazí nie je prijateľné pre všetkých dôvodov.

  2. Prosím test Lcd, keď sa dostanete, dúfame, že môžete získať spätnú väzbu v prvý raz.

  3. Sme čestní dodávateľ, sme si istý, že každý LCD bola testovaná pred odoslaním, prosím, nie inštaláciu LCD pred test, vážime si každého klienta, dúfam, že môžete získať si rešpekt v rovnakom čase.

  O to, že sme dali naše špeciálne "BS" marker v LCD, v prípade, že ste inštaláciu LCD, značka bude zničená.

  4.Ponúkame 3 mesiacov záruky o LCD, ale prosím, majte na "BS" marker tak, že sú to produkty patria do BS. Len návrat byť prijatý po prijatí vášho Lcd.

  5.Pre ďalšie osobitné podmienky, budeme mať podrobnosti riešiť metódou.

  O nás

  Shenzhen BS Technology Co., Ltd - Poskytuje špecializovaný portál pre všetkých svojich mobilných telefónov náhradné diely a oprava nástrojov požiadavky. Z BS, môžete získať náhradné diely ako LCD displej, flex káble, zásuvky, reproduktor, zvonenie/bzučiak, klávesnica, lcd full set prevodov, stredné rámy a všetky ďalšie interné súčasti pre telefóny značiek pre iPhone, iPad, Samsung atď., Tiež ponúkame na predaj všetky druhy oprava nástrojov a obnoviť stroje pre uvedený model.

  Zásielky

  1.To zvyčajne trvá približne 3-7 pracovných dní Express (DHL, UPS, Fedex, TNT), 3-15 pracovných dní prostredníctvom EMS, a 15-45 pracovných dní Čína/hong kongu Príspevok na loď do vašej krajiny.

  2.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

  3.Prosím zvoľte spôsob prepravy DHL, UPS, FEDEX EMS alebo, ak chcete, aby sa dostal produkty quikly.

  4.Priemerná Dodacia lehota rôzne Prepravné Firmy

  Platby

  Akceptujeme nižšie spôsoby platby:

  1.Hradiť Webstranky-seo.sk Systém

  2.T/T Platba Bankovým Prevodom(HSBC)

  3.Western Union platba prevodom

  4.Money Gram A Platby

  5.Platba V Hotovosti

  Poznámka 1: Paypal nie je prijatý, pretože vysoká komisia poplatok, a to je ťažké vziať peniaze z Paypal v Číne.

  Poznámka 2: Po PI bola potvrdená a váš objednaný tovar pripravený, a vrátenie bude k dispozícii za zrušenú objednávku. Ale vrátime sa na vás v čase, v prípade, že by sme mohli ponúkať produkty potrebné, pre nedostatok alebo nedostupnosť.

  Spätná väzba

  1.Ak ste spokojní s našimi službami a produktmi, prosím, zanechajte nám 5 hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu, a necháme vás dobrá geed spätnú väzbu čoskoro.

  2.Ak nie ste spokojní s našimi službami, alebo produkty, dúfam, že nám môže dať príležitosť robiť veci lepšie, než budete zanechať negatívne/neutrálne spätnú väzbu. Prosím, kontaktujte nás v prvý čas, ak máte nejaké sťažovať, budeme počúvať trpezlivo, a snažiť vám pomôže vyriešiť problémy, kým nebudete spokojní.

  3.Podnikanie nie je jednoduché, dúfam, že sa môžeme pochopiť navzájom, cieľom BS je na dlhú dobu spolupráce, nikdy nesklame.

  Vylúčenie zodpovednosti

  Shenzhen BS Technology Co., Ltd a jej produkty sú v žiadnom prípade spojený so značkové výrobky pre iPhone,iPad, Samsung,pre Black Berry a iné značky atď., alebo ktorejkoľvek z jej dcérskych spoločností. Naše diely NIE sú zrekonštruované, ktoré sa ponúkajú alebo autorizovaný. Nerobí žiadne vyhlásenia ani záruky akéhokoľvek druhu, výslovné alebo implicitné, pokiaľ ide o úplnosť, presnosť, spoľahlivosť, vhodnosti alebo dostupnosti s ohľadom na záznam alebo informácií, produktov, služieb a súvisiacej grafiky, ktoré sú obsiahnuté na záznam pre akýkoľvek účel. Akékoľvek spoliehanie sa môžete umiestniť na týchto informácií je preto prísne na vaše vlastné riziko. Nebudeme niesť zodpovednosť za akékoľvek zneužitie alebo misrepresentations našich výrobkov realizoval kupujúcich.

  Štítky: 3 stany, luk zábaly, luk parkas, hrebene 5€, Reflektory, Popolníky, ppsu poháre, nvr súpravy, Svietidiel.

 • Recenzie (1)

  • S Elodie55

   Ok

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty