Pre Arduino AM / FM Stereo AM Rádio Súprava / DIY CF210SP Elektronickej Výroby Suite Pre Arduino AM / FM Stereo AM Rádio Súprava / DIY CF210SP Elektronickej Výroby Suite Pre Arduino AM / FM Stereo AM Rádio Súprava / DIY CF210SP Elektronickej Výroby Suite Pre Arduino AM / FM Stereo AM Rádio Súprava / DIY CF210SP Elektronickej Výroby Suite Pre Arduino AM / FM Stereo AM Rádio Súprava / DIY CF210SP Elektronickej Výroby Suite Pre Arduino AM / FM Stereo AM Rádio Súprava / DIY CF210SP Elektronickej Výroby Suite

Pre Arduino AM / FM Stereo AM Rádio Súprava / DIY CF210SP Elektronickej Výroby Suite

€7.29 €6.13
Skladom
w9377

Bluetooth: No
Package: Áno
Materiál Telesa: Plastové
Druh: FM
Číslo Modelu: mini prenosné am, fm rádio
Displej: No
Wifi: No
Certifikácia: ŽIADNE
Zdroj Napájania: Nabíjateľná Batéria
Názov Značky: SODIAL
Štýl: Prenosné
Pôvod: CN(Pôvodu)
Funkcia: ŽIADNE

 • 1. FM (FM) oddiel: CD9088 je venovaný monolitické FM rádio čip, vonkajší obvod je jednoduché, obvod vstavané frekvencia 70kHz phase-locked loop systému, výberu z aktívneho RC filtra na dosiahnutie, stlmiť okruhu môže potlačiť non-AK je signál príliš slabý, AK signál

  Funkcie zahŕňajú: Mono rádio, RF vstup i výstup všetky funkčné okruhy, tichý okruhu, vrátane automatická regulácia frekvencie systém môže byť použitý pre mechanické ladením, napájanie polarity ochrana, prevádzkové napájacie napätie môže byť tak nízke, ako 1.8 V.

  FM signálu z prút antény do C8.C10 a L1 vstupného obvodu do IC1 11.12 nohy zmiešaný okruh, lokálny oscilátor okruhu sa používa v premennej kondenzátor CA.L2 a iné komponenty, môže byť ručne ladené. FM vysielanie signálu a miestneho oscilátora okruhu signál zmiešané v IC1 70KHZ generované, AK signál, vnútorný AK zosilnenie, AK obmedzovač, odoslané na frekvenciu detektora zistil o signál, vnútorný slučky filter do 2 metrov výstup o signál.

  Obvod R2.C2 pre skvelče okruhu 3 metrov od C4 pre o slučky filtračného kondenzátora, 6.8 pin medzi C13 je spätnú väzbu, AK kondenzátor, 7 nohy pripojený k C14 je low-pass kondenzátor, 8.9 nohy nepriamo C17 Je, AK spojky kondenzátor, 10 stôp pripojený k C12 je limitujúcim zosilňovač low-pass kapacitu, 13 nohy C6 pre obmedzovač posun napätia a kapacity.

  2 nohy výstup o signál cez R6. C18 spolu na zosilňovač IC TDA2822 textu 7 nohy, po IC3 (TDA2822) vnútornú silu, posilňuje jej 1.3 nohy po výstupe zosil o signál na podporu reproduktor práce, obvod s prepínačom potenciometer VOL sa používa, Ovládať zapnutie a vypnutie a ovládanie veľkosti zväzku.

  2, AM (AM) oddiel

  AM7642 integrovaný obvod TA7642 má 10 vnútorný tranzistor zloženie, vzhľad balenia sa používa vo forme-92, 1 nohami zem, 2 nohy vstup, 3 nohy výstup. O výstupného signálu z 3 metrov je pripojená na vstup zosilňovača integrovaný obvod TDA2822 cez R6.C18 pre výkon zosilňovača riadiť reproduktor.

  je výskyt nový a unikátny FM FM dva-band rádio, FM pásme pomocou CD9088 čip, ktorý používa SMT čip SMT balík, prijímanie frekvenčný rozsah 76-108MHz, a to nielen príjem FM rádia, ale tiež dostávať areálu, rádio a niektoré televízii, o signál; amplitúda kapela pomocou primárneho typ integrovaného obvodu TA7642, prijímanie frekvenčný rozsah 525-1605KHz, jednoduchý obvod, montáž úspešnosť je vysoká, tam je lepšie selektivity; zosilňovač okruh s TDA2822, s veľkým kvalitu zvuku zvuk výhodu.

  Táto súprava sa používa napájanie 3v, ktorý je nainštalovaný 2 AA batérie

  Stav: Nové

  Typ: Regulátor Napätia

  Číslo modelu: CF210SP elektronickej výroby suite

  Použitie: Počítač

  Prevádzková Teplota: -40-+85

  farba:Zeleno-biela

  Materiál:plast

  veľkosť:10 x 6 x 3 cm

  Obsah Balenia:

  1 x rádio súprava

  Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

  Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  Štítky: internetové rádio, wifi, , pro pc, arduino, saab rádio súprava, hifi mini rádio, prijímač tecsun, f fm rádio súprava, fm rádio, diy kit rádio, rozhlasové vysielanie urob si sám.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty