GERMA Smart Žiarovky Adaptér objímky Base AC WiFi Smart Života/Tuya Bezdrôtové Ovládanie Hlasom s Alexa Domovská stránka Google 85-265VE27 GERMA Smart Žiarovky Adaptér objímky Base AC WiFi Smart Života/Tuya Bezdrôtové Ovládanie Hlasom s Alexa Domovská stránka Google 85-265VE27 GERMA Smart Žiarovky Adaptér objímky Base AC WiFi Smart Života/Tuya Bezdrôtové Ovládanie Hlasom s Alexa Domovská stránka Google 85-265VE27 GERMA Smart Žiarovky Adaptér objímky Base AC WiFi Smart Života/Tuya Bezdrôtové Ovládanie Hlasom s Alexa Domovská stránka Google 85-265VE27 GERMA Smart Žiarovky Adaptér objímky Base AC WiFi Smart Života/Tuya Bezdrôtové Ovládanie Hlasom s Alexa Domovská stránka Google 85-265VE27 GERMA Smart Žiarovky Adaptér objímky Base AC WiFi Smart Života/Tuya Bezdrôtové Ovládanie Hlasom s Alexa Domovská stránka Google 85-265VE27

GERMA Smart Žiarovky Adaptér objímky Base AC WiFi Smart Života/Tuya Bezdrôtové Ovládanie Hlasom s Alexa Domovská stránka Google 85-265VE27

€16.39 €9.02
Skladom
w9373

Aplikácia: Inteligentný život/Tuya
Číslo Modelu: Smart Objímky
Skrutka základný typ: E27
Názov Značky: GERMA
Pôvod: CN(Pôvodu)
Položka Druh: objímky
Zdroj Napájania: 85V-250V AC 50/60Hz

 • WiFi Smart E27 Žiarovka Adaptér objímky Base AC 85-250V Bezdrôtové Ovládanie Hlasom s Alexa Domovská stránka Google

  Podľa GERMA

  Vlastnosti Produktu:

  1.WiFi Smart Žiarovky Adaptér: Kompatibilný s akýmkoľvek žiarovky E27 s skrutku base poskytuje svoje smart životný štýl s oveľa jednoduchší spôsob,ktorý pomôže premeniť vaše existujúce osvetlenie inteligentné jeden. (Poznámka: Tento merač podporuje iba 2.4 G Bezdrôtovej Siete, NIE pre 5G .)

  2. Hands-Free Hlasové Ovládanie: Kompatibilný s Amazon Alexa a Google Domov pre jednoduché ovládanie hlasom ,poskytovanie váš inteligentný život s oveľa väčšie pohodlie.Voľne ovládať pripojené zariadenia cez hlas, keď sa vaše ruky nie sú zadarmo.

  3. Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie: Pohodlne ovládať pripojené zariadenia s free mobile "Inteligentný Život"phone bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.(Kompatibilný s operačným systémom Android&iOS.)Ovládanie vášho zariadenia v predstihu, keď ste preč z domu.

  4. Časovač Nastavenie: Vziať plnú kontrolu nad vašou pripojené spotrebiče inteligentne časovač funkcia na Aplikácie, umožňujú ing vám naplánovať presný čas v predstihu, aby sa váš zariadení zapnuté alebo vypnuté automaticky.Automatické zapnutie/vypnutie funkcia vám ponúka časovač možnosť 1 min/5mins/30mins/1hour atď.

  5. Rodina Zdieľanie: Podiel ovládanie pomocou členov rodiny alebo priateľov pre maximálne pohodlie, ovládanie pripojených zariadení spolu.Podpora viacerých telefónoch ovládať jeden svetlo adaptér alebo jeden telefón na ovládanie viacerých adaptéry v rovnakom čase.

  Parameter:

  Typ položky:objímky

  Napájanie:85V-250V AC 50/60Hz

  Skrutka základný typ:E27

  APLIKÁCIA:Smart Života/Tuya

  Package Listing

  1*WiFi Smart Objímky

  1*Užívateľská Príručka

  Otázky a odpovede: 1.Otázka:môžem použiť tento objímky pripojiť všetky typy žiaroviek alebo svetlo?

  Odpoveď:Nie,tento druh držiaku je kompatibilný s žiarovky E27 s skrutku base,a si nesmieme nechať pracovať s žl. 2.Otázka:môžem ovládať prenos, ak nie som doma?

  Odpoveď:Áno, môžete na diaľku ovládať spínač a pohodlne zapnúť/vypnúť kdekoľvek a kedykoľvek. 3.Otázka:môžem program, plán sám?

  Odpoveď:Áno,náš istič prepínač je programovateľné.Ste schopní program svojho plánu slobodne.Dokonca nastaviť vlastnú time on/off na svoje vlastné potreby. 4.Otázka:Robí to, ako pracovať s Google Domov?

  Odpoveď:Áno.A to je tiež kompatibilný s Alexa hlasové ovládanie. 5.Otázka:môžem ovládať pripojené zariadenia s mojím RF diaľkové ovládanie?

  Odpoveď:Nie,tento typ objímky nemôže podpory RF diaľkové ovládanie,môžete inteligentne ovládať ich pomocou smart phone.

  Štítky: alexa držiteľ, podlahová lampa domovská stránka google, reiju, prepnite položku wifi, alexa podporu, dvere tuya smart, god of war meč, tuya stmievateľné žiarovka, homekit prepínač, programátor alexa.

 • Recenzie (1)

  • Pe Cokthez Yeuanh 2011

   accurate description : very good shipped 8 days after the order was place

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty