1:24 Živice Obrázok Modelu Auta Unassambled Nevyfarbené //G061

1:24 Živice Obrázok Modelu Auta Unassambled Nevyfarbené //G061

€10.66
Skladom
w9245

Upozornenie: nemôže jesť
Druh: Resinových
Číslo Modelu: 1
Pohlavie: CHLAPCI
Vekové Rozpätie: > 14 rokov
Rozsahu: 1
Tému: Súpravy
Materiál: Živica

 • Milí kupujúci, a priateľ, tu je stručný popis našom obchode produkty:

  1、Všetky produkty na predaj v obchode je biely film, bez farby, potreby kupujúcich, leštenie, maľovanie a montáž. Môžete vidieť farebné obrázky sa používajú ako zobrazenie, s cieľom udeliť

  si farbu poskytnúť referencie. Prosím, uistite sa, že dávať pozor na to. Všetky obchodu výrobky, je bez farby, sú časti modelu.

  2、Všetky produkty bez originálneho obalu, č návod na inštaláciu, žiadne fotografie a KARTY. (myseľ kupujúci prosím, pozorne si vybrať)

  3、Po prijatí výrobok, ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás pre prvý čas, ktorý budeme riešiť problém pre vás, prosím vás ubezpečiť.

  4、Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, nezabudnite nám dať päť hviezdičkový chvála! Ďakujem vám veľmi pekne!

  5、úprimne dúfam, že si môže nájsť svoje obľúbené výrobky tu. Ďakujeme vám za vašu priazeň. Ďakujeme vám za vašu dôveru a podporu!

  Štítky: nevyfarbené figúrky živice, 135 model, živica obrázok modelu auta vojenské, 124 historické obrázok, 1 35 rozsahu živice vojakov, model tamiya, 124 auto, 124 modelu auta, živica figur model 75mm, 1 64 živice obrázok.

 • Recenzie (2)

  • Koshelev K I

   Well it goodly action figure, need it only posklejać and pięk ie paintable: D

  • Oevetskiy

   Very cute miniature, fast delivery - recommended!

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty