Pre Xbox Jeden S Prachotesnou Kryt Proti-poškriabaniu Vodotesné, Prachu Dôkaz Prípade pre Xbox Jeden Slim Herné Konzoly Pre Xbox Jeden S Prachotesnou Kryt Proti-poškriabaniu Vodotesné, Prachu Dôkaz Prípade pre Xbox Jeden Slim Herné Konzoly Pre Xbox Jeden S Prachotesnou Kryt Proti-poškriabaniu Vodotesné, Prachu Dôkaz Prípade pre Xbox Jeden Slim Herné Konzoly Pre Xbox Jeden S Prachotesnou Kryt Proti-poškriabaniu Vodotesné, Prachu Dôkaz Prípade pre Xbox Jeden Slim Herné Konzoly Pre Xbox Jeden S Prachotesnou Kryt Proti-poškriabaniu Vodotesné, Prachu Dôkaz Prípade pre Xbox Jeden Slim Herné Konzoly

Pre Xbox Jeden S Prachotesnou Kryt Proti-poškriabaniu Vodotesné, Prachu Dôkaz Prípade pre Xbox Jeden Slim Herné Konzoly

€4.21 €3.36
Skladom
w9172

Druh: Prachotesný Kryt
Kompatibilné Značka/Model: Microsoft
MicroSoft Model: Xbox Jeden
Číslo Modelu: Pre Xbox Jeden Slim
farba: čierna
Názov Značky: bubm
Pôvod: CN(Pôvodu)

 • Stop nechať konzolu stať prachu magnet. Rozlúčiť dnes na potenciálne škody na vašej konzole. (Prach, zvieracie chlpy,poškriabaniu, UV a občas sóda uniknutý) Kompatibilný Model: Microsoft Xbox Jeden S konzoly. Nevyhovuje pre Xbox One X konzoly a Xbox Jeden Štandardné konzoly. Funkcia produktu: High-grade Polyester. Ručné umývateľný, ironable. Ľahký prístup kábel portu. Mäkké obral vnútorné obloženie. Presnosť rezu, konkrétne vodorovne namontované na rozmery a uhol vášho Xbox Jednej konzole. Balenie Obsahuje: 1* Protiprachový kryt pre Xbox Jeden S konzoly 1* Darček (Xbox Jednej konzole, nie je súčasťou balenia) Poznámka: Prosím, odstráňte kryt, zatiaľ čo na konzole, je zapnutý, aby sa zabránilo prehriatiu.

  Štítky: 620 v 1, taška bubm, sxcore, klobúk video hry, gamepad prepínač, dosková hra, cronus, microsoft offic, jeden xbox, prípad telefón.

 • Recenzie (4)

  • Irusya66

   Like a soft glove. Yes, they didn't attach the gift bags, but I don't care.

  • Hotmail Csirrat101

   Good material cover and apart come with 2 very happy gummies, recommended.

  • Olegxlam

   All right, it looks simple but very functional. They also gave me some rubber bands for control.

  • S Marinel1

   Super fit perfectly recommend fast shipment

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty