S Dvojakým Použitím Na Zváranie Magnetický Držiak Uhol Fixer Polohy Zvárania Zariadenia Polohovacie Zariadenie S Dvojakým Použitím Na Zváranie Magnetický Držiak Uhol Fixer Polohy Zvárania Zariadenia Polohovacie Zariadenie S Dvojakým Použitím Na Zváranie Magnetický Držiak Uhol Fixer Polohy Zvárania Zariadenia Polohovacie Zariadenie S Dvojakým Použitím Na Zváranie Magnetický Držiak Uhol Fixer Polohy Zvárania Zariadenia Polohovacie Zariadenie S Dvojakým Použitím Na Zváranie Magnetický Držiak Uhol Fixer Polohy Zvárania Zariadenia Polohovacie Zariadenie S Dvojakým Použitím Na Zváranie Magnetický Držiak Uhol Fixer Polohy Zvárania Zariadenia Polohovacie Zariadenie

S Dvojakým Použitím Na Zváranie Magnetický Držiak Uhol Fixer Polohy Zvárania Zariadenia Polohovacie Zariadenie

€12.88 €9.02
Skladom
w9134

Pôvod: CN(Pôvodu)
Materiál: Ocele a magnet
Číslo Modelu: Magnetické Uhol Fixer

  • Unadjustable Magnetické Uhol Fixer Vytvoriť 90ḟ s vonkajším rámom zabezpečiť nerušený oblastiach pre zváranie. Nastaviteľné Magnetické Uhol Fixer S jasným meradle.

    Typ-Unadjustable: MAGNETICKÉ - Tento zvárací kus držiteľ je magnetické, takže ho môžete držať obrobkov na viacerých uhlov, pričom ponecháva voľné ruky pre prácu bezpečnejšie a efektívnejšie. TRVANLIVÉ - Tieto zváranie držiaky sú vyrobené z ťažkých stavebných, ktorý pojme až 25 kg materiálu bez akejkoľvek nosenie vôbec a bude trvať prostredníctvom rokoch používania. ŠÍPKA TVAR - Šípka tvar dizajn tohto umožňuje pracovať s rôznych uhlov počas zvárania kusov. Môže byť použitý pre 45, 90, a 135-stupňové uhly. VÝHODNÉ - kompaktný dizajn, magnetické držiaky, aby im super pohodlné a prenosné priniesť približne v akomkoľvek pracovnom prostredí.

    Typ-Nastaviteľné: Nastaviteľné Magnetický Držiak: držiak má jasný mierka zobrazenia. Držte obrobku v uhle 20°-200° mimo, obrobok môže byť pevné, rýchlo a presne. Jednoduché Použitie: je To magnetické dovnútra a von, vedenie obrobku na viacerých uhlov pri zachovaní voľné ruky, bezpečné a efektívne. Zlepšiť Účinnosť: zváranie polohovacie zariadenie má silné magnetické sily a široký adsorpčného povrchu, ktorý môže byť ľahko zvárané vnútri, ktorá výrazne zlepšuje váš efektivity práce. Distribúcia Hex Kľúča: môžete rýchlo a presne pozícia uhla pomocou nášho hex kľúč v balení. Špecifikácie: Farba: Žltá/Červená. Typ: Unadjustable/Nastaviteľné. Hmotnosť: 200 g( U n nastaviteľné )/400g( Nastaviteľné ). Materiál: Oceľ a magnet. Balík obsahuje: 1 x Magnetický uhol fixer. Poznámka: Vzhľadom na rôzne monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky.

    Štítky: magnwtic zváranie držiteľ, zvárač, hho vodíka, tabuľka zvaru, pre spotter, blowtorch plyn, kaisi magnetický držiak, magnetické deppa držiteľ, príchytka rohová, pre spotter.

  • Recenzie (0)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty