Pre Všetky Nové Amazon Oheň 7 Prípade 9. Gen 2019 Release Tablet, Pu Kože Flip Ultra Tenký, Ľahký Ochranný Stojí Kryt Pre Všetky Nové Amazon Oheň 7 Prípade 9. Gen 2019 Release Tablet, Pu Kože Flip Ultra Tenký, Ľahký Ochranný Stojí Kryt Pre Všetky Nové Amazon Oheň 7 Prípade 9. Gen 2019 Release Tablet, Pu Kože Flip Ultra Tenký, Ľahký Ochranný Stojí Kryt Pre Všetky Nové Amazon Oheň 7 Prípade 9. Gen 2019 Release Tablet, Pu Kože Flip Ultra Tenký, Ľahký Ochranný Stojí Kryt Pre Všetky Nové Amazon Oheň 7 Prípade 9. Gen 2019 Release Tablet, Pu Kože Flip Ultra Tenký, Ľahký Ochranný Stojí Kryt Pre Všetky Nové Amazon Oheň 7 Prípade 9. Gen 2019 Release Tablet, Pu Kože Flip Ultra Tenký, Ľahký Ochranný Stojí Kryt

Pre Všetky Nové Amazon Oheň 7 Prípade 9. Gen 2019 Release Tablet, Pu Kože Flip Ultra Tenký, Ľahký Ochranný Stojí Kryt

€11.27 €9.92
Skladom
w9115

Dĺžka: 7.9inch
Názov Značky: RYGOU
Kompatibilné Značky: Pre Amazon Kindle
Štýl: Príležitostné
Model Kompatibilita: Pre Všetky Nové Amazon Oheň 7 Prípade 2019 Release Tablet
Pôvod: CN(Pôvodu)
Vzor Typ: Tlač
Šírka: 5.1inch
Druh: Ochranný Plášť/Skin
Číslo Modelu: Pre Všetky Nové Amazon Oheň 7 2019
Funkcia: PEVNÝ
Materiál: PU
Aplikácia Notebook Veľkosť: 7"
Package: No

 • Toto je jeden kus prípade, prednej a zadnej nie je samostatné. Kryt má flip schopnosť transformovať prípade do prezeranie stáť a klávesnice stáť. Tenký, ľahký, trvanlivý ochranný viazaná kniha s prvotriednej kvality PU kože. Mäkké poškriabaniu zdarma mikrovlákna interiéru pridáva pohodlie a ďalšiu vrstvu ochrany. Easy clip-on aplikácie. K dispozícii v rôznych svetlé a zábavné farby.

  Kvalitný výrobok, na dosah! Chrániť váš tablet s týmto Slim púzdro na všetky časy! Slim púzdro športové jednoduchý a elegantný dizajn. Zadný plášť je vyrobený z odolného polykarbonátu materiálu, takže sa nemusíte starať o žiadne škody. Ponúka jednoduchý klip-na žiadosť. Pretože kryt je jedinečne navrhnutý tak, aby otočiť späť a transformovať prípade do pohodlné prezeranie stojan, ktorý ponúka dve rôzne uhly pohľadu, táto schopnosť umožňuje divákovi používať nový tablet hands-free bez ohľadu na svoje postavenie môže byť bez kmeňa, či sa používa na zobrazenie alebo na klávesnici. Všetky funkcie nového tabletu sú prístupné aj s prípadom, na. Dokonca obsahuje fotoaparátu otvor, takže si môžete snímať fotografie a videá bez jeho odstránenie. Sledovať filmy a počúvať hudbu jasne reproduktor diery! Tento jeden kus prípade sa hodí pre váš nový iPad ako uliate. Ponúka ideálny spôsob, ako chrániť váš tablet všade tam, kde ísť.

  Viac Farieb K Dispozícii

  Čo je Zahrnuté

  1X PU kožené puzdro

  Štítky: kindle prípade štvrtej generácie, kindle generácie prípade, kindle prípade 9. generácie, kindle fire 10 generácie prípade, kindle prípade, 5 generácie prezervatívy, kindle prípade 14. generácie, 6 palcový kindle prípade, 7 generácie, prípade kindle 4 generácie, kindle 6 prípade 10 generácie, detské kindle prípade 7. generácie.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty