Keramické Nastaviteľné Zvýšené Zvýšené Pet Misa s Drevom Stojan pre Mačky a Psov Bez Úniku Pet Food Vody Feeder Keramické Nastaviteľné Zvýšené Zvýšené Pet Misa s Drevom Stojan pre Mačky a Psov Bez Úniku Pet Food Vody Feeder Keramické Nastaviteľné Zvýšené Zvýšené Pet Misa s Drevom Stojan pre Mačky a Psov Bez Úniku Pet Food Vody Feeder Keramické Nastaviteľné Zvýšené Zvýšené Pet Misa s Drevom Stojan pre Mačky a Psov Bez Úniku Pet Food Vody Feeder Keramické Nastaviteľné Zvýšené Zvýšené Pet Misa s Drevom Stojan pre Mačky a Psov Bez Úniku Pet Food Vody Feeder Keramické Nastaviteľné Zvýšené Zvýšené Pet Misa s Drevom Stojan pre Mačky a Psov Bez Úniku Pet Food Vody Feeder

Keramické Nastaviteľné Zvýšené Zvýšené Pet Misa s Drevom Stojan pre Mačky a Psov Bez Úniku Pet Food Vody Feeder

€10.66
Skladom
w8839

Materiál: Keramika
Tvar: Zaoblené
Druh: Jeden

 • 【Bezpečné a Zdravé Materiál] vyzýva: Vyrobené zo 100% porcelánu, keramiky a prírodného dreva a materiálov, bez olova a kadmia. Vysoké teploty, keramické,non-jedovaté neškodné,bez zápachu,trvanlivé.Čistenie kanalizácie, byť užitočné pre spoločenské zdravie.

  【Jedinečný Dizajn Stojana & Nastaviteľná Výška] vyzýva S 2 nastaviteľná výška, 3 metódy inštalácie,zvýšenej pes, mačka misy sú ideálne pre mačky a malé psy z rôznych fázach detstva až do dospelosti, ktoré je veľmi pohodlné a praktické.

  【Vymeniteľné & Skladacia] vyzýva K zvýšenej pes, mačka potravín a vody misy stojan feeder je vyrobený z čisto prírodné bambusové drevené, že je odnímateľná pre skladovanie, takže je ľahko prenosný a ušetriť miesto. To je veľmi užívateľsky-priateľské zvýšenej psa misy.

  【Ľahko umývateľné] vyzýva: S dobre vybrané hladký povrch, ponúka extra pohodlie, umyť pre lepšie využitie nabudúce.Vhodné do umývačky riadu pre jednoduché čistenie,misky sa ľahko udržiavať čisté a hygienické. Pretože vieme ako dôležité je vašich miláčikov zdravie, je na vás.

  【Záručnej Politiky] vyzýva:100% spokojnosť zaručená a kvality služieb zákazníkom.S 90 dní záruka na výrobok, ak existuje akékoľvek poškodenie , prosím, neváhajte nás kontaktovať.Odpovieme vám v čas!

  Štítky: pes feeder stojan, zvýšiť pet misa, proti úniku vody misa, mačka suché krmivo, väzby domáce zvieratá, králik rex, beyblade sd, roztomilý keramické misy mačka, skladana psa misa, piva pivovar.

 • Recenzie (1)

  • Energizersmile

   The raised bowl surprised me pleasantly because it's exactly what it looks like in the photo. The wooden stand is very smooth and has two complete sets of legs: long or short and can be played with both to give you inclination, which makes it easier for you to eat. The installation is excellent and I recommend it as a product 10, plus the price is very affordable and arrived pretty fast. It will be ideal for my carlino.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty