Prenosné Shockproof Tvrdé Puzdro, Skladovanie Vrecko Pre Cricut Ľahko Stlačte Mini Tepla Stlačte Stroj A Príslušenstvo Prenosné Shockproof Tvrdé Puzdro, Skladovanie Vrecko Pre Cricut Ľahko Stlačte Mini Tepla Stlačte Stroj A Príslušenstvo Prenosné Shockproof Tvrdé Puzdro, Skladovanie Vrecko Pre Cricut Ľahko Stlačte Mini Tepla Stlačte Stroj A Príslušenstvo Prenosné Shockproof Tvrdé Puzdro, Skladovanie Vrecko Pre Cricut Ľahko Stlačte Mini Tepla Stlačte Stroj A Príslušenstvo Prenosné Shockproof Tvrdé Puzdro, Skladovanie Vrecko Pre Cricut Ľahko Stlačte Mini Tepla Stlačte Stroj A Príslušenstvo Prenosné Shockproof Tvrdé Puzdro, Skladovanie Vrecko Pre Cricut Ľahko Stlačte Mini Tepla Stlačte Stroj A Príslušenstvo

Prenosné Shockproof Tvrdé Puzdro, Skladovanie Vrecko Pre Cricut Ľahko Stlačte Mini Tepla Stlačte Stroj A Príslušenstvo

€11.03 €9.27
Skladom
w8792

Podpora: Drop Shipping/ Veľkoobchod
Číslo Modelu: Prenosné puzdro pre Cricut Ľahko Stlačte
Pôvod: CN(Pôvodu)
Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE
Názov Značky: Rondaful

 • Odrážky:

  1、kvalitné Taška: kvalitný pevný rámček pre ukladanie Cricut Ľahko Stlačte Tepla Stlačte Stroj, nabíjací stojan, káble a ostatné príslušenstvo. (Iba úložný vak, nie vrátane stroj a jeho príslušenstvo).

  2、Šok absorbujúce Obloženie: nepremokavé EVA exteriéru a tlmenie nárazov mäkké obloženie poskytujú dvojitú ochranu proti poškriabaniu, nárazom, škvŕn a prachu.

  3、Odolný proti Opotrebeniu: robustné a mäkké zips zabezpečuje lepšie nosenie skúsenosti, a skenovania nástroj môže byť ľahko dať do alebo vytrhnuté z poľa.

  4、Oka Vrecku: vnútorné sieťové vrecko je určené pre perfektné skladovanie malé príslušenstvo; to je tiež vybavený popruhom bezpečne opraviť USB kábel.

  5、Flanelové Interiér: robustné shell môže účinne chrániť stroj; prípade je vodotesný, prachotesný, shockproof a tlaku odolná. Interiér je vyrobené z flanelové materiálu, preto je mäkká, a to nebudú poškodené a opotrebované, keď sa kontaktoval s produktom. To bude absorbovať vodu a uchovávajte v suchu.

  Špecifikácia:

  Názov: Skladovanie Taška

  Materiál: EVA

  Veľkosť: cca 160 * 210 * 90 mm/6.30*8.27*3.54 palec

  Váha: cca 280 g

  Balenie Zoznam:

  Skladovanie Taška * 1

  Ozdobná šnúrka na uniforme * 1

  Štítky: cricut ľahko stlačte, dlhé pevné puzdro, cricut machin, cricut radosť, tesnenie pre kozmetiku, stlačte tepelnej, keychain mini, hardvér pre kabelka, prípade iphon, prípade pevného.

 • Recenzie (2)

  • Satrianivai G3

   Amazing quality. excellent fit. I could not be any happier. Thanks seller for a great product and smooth transaction.

  • Davidbingley

   Everything ok✌️

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty