40M SC/UPC 2 Jadrá Krytý Drop optický patch kábel jednom režime FTTH Drop Optický Jumper G652D Patch viesť kábel 2 oceľové 40mtr 40M SC/UPC 2 Jadrá Krytý Drop optický patch kábel jednom režime FTTH Drop Optický Jumper G652D Patch viesť kábel 2 oceľové 40mtr 40M SC/UPC 2 Jadrá Krytý Drop optický patch kábel jednom režime FTTH Drop Optický Jumper G652D Patch viesť kábel 2 oceľové 40mtr 40M SC/UPC 2 Jadrá Krytý Drop optický patch kábel jednom režime FTTH Drop Optický Jumper G652D Patch viesť kábel 2 oceľové 40mtr 40M SC/UPC 2 Jadrá Krytý Drop optický patch kábel jednom režime FTTH Drop Optický Jumper G652D Patch viesť kábel 2 oceľové 40mtr 40M SC/UPC 2 Jadrá Krytý Drop optický patch kábel jednom režime FTTH Drop Optický Jumper G652D Patch viesť kábel 2 oceľové 40mtr

40M SC/UPC 2 Jadrá Krytý Drop optický patch kábel jednom režime FTTH Drop Optický Jumper G652D Patch viesť kábel 2 oceľové 40mtr

€10.50
Skladom
w8789

Vlákna: 2 Jadrá
Vlákna Typu: Jediný Režim
Položka: drop patch kábel
RL: >50dB
Názov Značky: NoEnName_Null
Typ Konektora: SC/UPC
Dĺžka: 40M
Číslo Modelu: DPC-2C-40M
QTY: 1pc
OCELE: 2
IL: <Ako 0,3 dB

  • Email:[email protected]

    Skype:e_link60

    SC UPC Krytý Drop optický patch kábel Kábel jednom režime Simplex FTTH Drop Optický Kábel G652D jumper kábel 2 Core 2 Ocelí

    2 Jadrá 2 Ocelí:

    PIC Zobraziť:

    Štítky: ftth, vlákno nástroj, poklesu vlákniny, lc pigtail, štít drôt, kábel poklesu vlákniny, 2 jadra vlákna, om3 patch kábel, audio kábel štít, optický kábel singlemode.

  • Recenzie (1)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty