Tvorivosť Auto Nálepky Odtlačkový Leaf Notebook Lekárske Burín Odtlačkový Zadné Sklo Auta Nálepku Nepremokavé Dekor,13 cm*13 cm Tvorivosť Auto Nálepky Odtlačkový Leaf Notebook Lekárske Burín Odtlačkový Zadné Sklo Auta Nálepku Nepremokavé Dekor,13 cm*13 cm Tvorivosť Auto Nálepky Odtlačkový Leaf Notebook Lekárske Burín Odtlačkový Zadné Sklo Auta Nálepku Nepremokavé Dekor,13 cm*13 cm Tvorivosť Auto Nálepky Odtlačkový Leaf Notebook Lekárske Burín Odtlačkový Zadné Sklo Auta Nálepku Nepremokavé Dekor,13 cm*13 cm Tvorivosť Auto Nálepky Odtlačkový Leaf Notebook Lekárske Burín Odtlačkový Zadné Sklo Auta Nálepku Nepremokavé Dekor,13 cm*13 cm

Tvorivosť Auto Nálepky Odtlačkový Leaf Notebook Lekárske Burín Odtlačkový Zadné Sklo Auta Nálepku Nepremokavé Dekor,13 cm*13 cm

€4.09 €1.48
Skladom
w8787

Umiestnenie Nálepky: Celé Telo
Druh Materiálu: PVC
Položka Dĺžka: 13cm
Položka Výška: 0.01cm
Pôvod: CN(Pôvodu)
Položka Šírka: 13cm
Kategória: Nálepky
Druh: Lepiť Nálepky
Balenie: Nie Zabalené
Dizajn: Karikatúra
Model: Oem
Typ Nálepky: Auto Tela

 • Tvorivosť Auto Nálepky Odtlačkový Leaf Notebook Lekárske Burín Odtlačkový Zadné Sklo Auta Nálepku Nepremokavé Dekor,13 cm*13 cm

  Úplne nový, silný všestrannosť a dobrú kvalitu. Jednoduchá inštalácia, stačí vložiť ho, vhodný pre všetky vozidlá.

  Materiál: vysoko-kvalitného PVC, ochrana životného prostredia materiál, nepremokavé a opaľovací krém, č vyblednutiu

  veľkosť: 13 cm*13 cm

  Balenie obsahuje:

  1 X Tvorivosti Auto Nálepky Odtlačkový Leaf Notebook Lekárske Burín Odtlačkový Zadné Sklo Auta Nálepku Nepremokavé Dekor,13 cm*13 cm

  Farba: ako je znázornené

  ① Vložiť spôsob malé auto samolepky s (suché vložiť metóda)

  Nástroje: handry, špachtlou alebo kreditné karty

  1. Očistenie tela a uchovávajte ho v suchu.

  2. Určiť umiestnenie vložiť. Za normálnych okolností, pomaly vložiť, kým škrabanie s nástroje, zatiaľ čo odhaľujeme spodný papier.

  3. Ak obrázok nie je veľká, môžete tiež odtrhnite transparentný prenos fólie a nálepky pred vložením. Ale dbať na to, aby spôsobiť neúmyselné priľnavosť.

  4. Po prilepenie, škrípanie a stlačte tlačidlo znova a znova niekoľko krát. Transparentný prenos membrány bol odstránený.

  5. Do dverí a auto šev s umením nôž, vo vnútri vaku.

  6. Nedovoľte, aby sa nálepky a telo nejaké oddelenie alebo výstupok.

  ② Na prilepenie spôsob veľké auto samolepky s (mokré vkladanie metóda):

  Nástroje: handry, postrekovače, špachtlou alebo kreditné karty

  1. Očistenie tela a posypeme vody rovnomerne na časti tela, aby sa prilepili na zníženie viskozity nálepky a uľahčiť nastavovanie pozície.

  2. Určiť umiestnenie vložiť. Pomaly jednej strane vložiť, pričom jemne kopírujú nástroj, zatiaľ čo odhaľujeme papier.

  3. V prípade kľučky alebo proti trenie pás, materiál musí byť rez a zabalené podľa situácie.

  4. Nastavte správne. Po potvrdení všeobecného stanoviska útvaru, utrite vody a bubliniek opakovane. Transparentný prenos membrány bol odstránený.

  5. Do dverí a auto šev s umením nôž, vo vnútri vaku.

  6. Nedovoľte, aby sa nálepky a telo nejaké oddelenie alebo výstupok.

  7. Skúste nechať vlhkosti v nálepky dôkladne vyschnúť, a ak je to možné, stredne vykurovanie a sušenie môžu byť uskutočnené. Podľa počasia, umývanie auta v deň alebo dva

  Metóda čistenia:

  Jemne škrípanie okraja nálepky, nechtom a roztrhať ho úplne vypnúť. To nenechá žiadne známky alebo poškodenia laku. V zime, ak je zima a nedá škrípanie hrany a rohy, lepiacu pásku môžu byť vyhrievané správne s elektrický sušič vlasov, a lepidlo sa dá jednoducho odstrániť po tom, ako sa zmiernil.

  Nálepku kultúry:

  Auto samolepky, bežne známej ako "La Hua", je známe, že majú pôvod v Spojených Štátoch. Na prvom, ktorý sa objavil v podobe verejnosti, a postupne premenená na druh automobilové príslušenstvo s zlepšovanie humanitných vied.

  Rôzne "vytiahnuť kvety" môže cítiť inak. Ako urobiť "La Hua" viac osobné, úplne patrí váš osobný štýl! V pretekoch, zistíme, že každé auto je pestrý a pútavý.

  Toto je vplyv telo nálepky.

  Ako urobiť vaše auto odlišné? Samolepky sú najrýchlejší a najekonomickejším spôsobom. Auto samolepky sú ako ľudí, oblečenie a môže byť kedykoľvek zmeniť

  Štítky: prospech pletie, bob marley nástenné, čierny notebook odtlačkový nálepky, umenie notebook, elantra čelné sklo nálepky, odtlačkový burín, Logo Nálepky, nechty, nálepky kanál, auto nabíjačku pre notebook, brúska burín.

 • Recenzie (2)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty