CYB-I ZKF-II vákuové tlakomer vysielač filter s znečisťujúca látka blokuje alarm CYB-I ZKF-II vákuové tlakomer vysielač filter s znečisťujúca látka blokuje alarm CYB-I ZKF-II vákuové tlakomer vysielač filter s znečisťujúca látka blokuje alarm CYB-I ZKF-II vákuové tlakomer vysielač filter s znečisťujúca látka blokuje alarm

CYB-I ZKF-II vákuové tlakomer vysielač filter s znečisťujúca látka blokuje alarm

€8.65
Skladom
w8750

farba klasifikácia: CYB-I ZKF-II
Pôvod: CN(Pôvodu)
Druh: Elektrický Nástroj Časti

 • 1. CS a CS-IV vysielačov, alarm zablokovanie, olej a filtre vo forme prepínače, alebo odrezať na ovládacom obvode súvisiace s hydraulického systému vo forme prepínače, tak ako na ochranu bezpečnosti systému.

  Pripojenie závit CS-III diferenčného tlaku vysielač je M22X1.5.

  Spojenie veľkosť CM typ diferenčného tlaku vysielač je rovnaký ako v CS-II a CS-V typ, ktorý môže byť použitý pre domácich ZU a XU filtre.

  CMS typ diferenčného tlaku vysielač je podobný CM typ platné príležitostiach a má vizuálnu indikáciu. CS-V je rovnaká ako CMS typ, ale nie je vizuálnu indikáciu.

  2. CM-I je vizuálne diferenčného tlaku vysielač. Červená kontrolka tlačidla v hornej časti vysielač zdôrazňuje činnosť vysielača a má znepokojení. Pri čistení alebo výmene filtra prvok, červená kontrolka tlačidla vysielača by sa mali obnoviť manuálne. Pripojenie závit vysielač je M22X1.5.

  CMS vysielač kombinuje telekomunikačných s cieľovými jeden, ktorý môže prenášať aj telekomunikačné a cieľ jeden. Spája v sebe telekomunikačných s vizuálnej komunikácie, ktoré môžete poslať oboch telegram a vizuálny alarm. Keď filter element je čistiť alebo vymeniť, červená kontrolka tlačidla vysielača je automaticky obnoviť.

  Spoľahlivosť vysielač je lepšie, ak prenos nemôže byť vystrašení z dôvodu zlyhania elektrických komponentov alebo liniek, a vizuálny prenos na druhej strane môže aj alarm presne.

  Keď hydraulický systém funguje, filtračný prvok v olejový filter je blokovaný znečisťujúcich látok, a tlakový rozdiel medzi vstupe a výstupe produkuje. Keď rozdiel tlaku sa zvyšuje až na nastavenú hodnotu vysielačom, spínačom na jednej strane vysielača sa premení na signál alarm, zatiaľ čo červené tlačidlo vysielača sa objaví na druhej strane ukázať, alarm, signalizujúci, že prevádzkovateľ systému by mala čistiť v čase alebo Vymeniť filter prvkom na zabezpečenie bežnej prevádzky hydraulického systému.

  Základné funkcie diferenčného tlaku signalizačné zariadenie, ktoré počas pracovného procesu hydraulického systému, prímesi častíc v oleji sú blokované filter prvok v olejového filtra, takže filter prvok sa postupne blokované, čo má za následok rozdiel tlaku (t. j. tlaková strata) na olej vstup a výstup. Keď diferenčný tlak dosiahne 0.35 Mpa, napájanie sa automaticky zapne, ak chcete zobraziť signalizácia signál.

  Hlavné Technické Parametre Vysielača

  Štítky: čistič vacum, meradlo tlaku potápanie, nos čerpadla, baby nose bulík, 1 4 tlaku gage, vákuové, robot vysávač, nosiboo, tlakomer prius, fiat tlakomer.

 • Recenzie (2)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty