Tuya ZigBee3.0 Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládanie prostredníctvom Alexa Tuya ZigBee3.0 Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládanie prostredníctvom Alexa Tuya ZigBee3.0 Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládanie prostredníctvom Alexa Tuya ZigBee3.0 Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládanie prostredníctvom Alexa Tuya ZigBee3.0 Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládanie prostredníctvom Alexa Tuya ZigBee3.0 Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládanie prostredníctvom Alexa

Tuya ZigBee3.0 Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládanie prostredníctvom Alexa

€29.53 €17.13
Skladom
w718

Príkon: Smart thermostat gateway
Číslo Modelu: Radiátorový Termostat
Pôvod: CN(Pôvodu)

 • Vyrobené z jemného kvalitného materiálu, praktické, jednoduché ovládanie a použitie, má dlhú životnosť.

  Funkcie:

  Inteligentný Tuya ZigBee Radiátor Pohon Termostat: Nové mini dizajn s jednoduchým a prehľadným LCD displej na tele, radiátor termostat s LCD digitálny displej dvoch častí, AA batérií napájanie (batéria nie je súčasťou balenia), čo je špeciálny ventil pomocou kooperatívne s vykurovania radiátorov. Umelo nastavenie vnútornej teploty, používa hlavne v podlahové vykurovanie systém na ovládanie otvárania a zatvárania potrubia.

  A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je Povinný: A ZigBee bezdrôtový rozbočovač je potrebné, aby sa pripojí k ventilu mnoho ďalších ZigBee inteligentných produktov a realizuje celý prepojenie vaše inteligentné domáce zariadenia. Jednoducho pridať svoje brány App, a potom pridať váš radiátor servomotora, aby vaša brána v Aplikácii.

  Programovateľné Plán s Týždenné Programovanie Výber: Podporuje manuálne nastavenie 5+2, 6+1 a 7 dní týždenný plán s 6 lehoty pre možnosť poskytnúť vám maximálne pohodlie pre rôzne situácie a nastavenie prispôsobiť rozvrh pre váš dom, teplota. Prázdninový režim, automatický režim, boost režim dostupné. Vyberte pracovný deň a restday režim splniť svoj vlastný názor.

  Hlas a Diaľkové Ovládanie pre Tuya ZigBee Wireless Gateway: Podporuje Aplikácie diaľkového ovládania pomocou inteligentného telefónu, spolu s hands-free hlasové ovládanie prostredníctvom Alexa a Google Asistent po úspešnom pripojení ventilu na Tuya / Smart Život Aplikácii na základe jedného Tuya ZigBee Wireless Gateway.

  Otvorte Okno Detekcie: Pri izbovej teplote zrazu padajú do temp. prahová hodnota, ventil sa zatvorí za 15 minút. Po tom, keď je v miestnosti teplota. je stále nižšia ako teplota. hranicu, to bude mať tento režim. Okrem toho, že je ľahko čitateľný digitálny displej s teplota v stupňoch Celzia.

  Špecifikácie:

  Materiál: ABS

  Farba: biela

  Batérie: 2 * AA batéria (nie je súčasťou)

  Typ: radiátorový termostat, gateway (voliteľné)

  Maximálny prúd: 90mA

  Pracovné prostredie teplota: -10~60℃

  Displej presnosť: 0.5℃

  Predvolený rozsah teploty nastavenie: 5~35℃

  Sonda snímač: NTC(10k)1%

  Rozsah zobrazenie teploty: 1~70℃

  Závit veľkosť: M30 * 1.5

  Izolačné podmienka: v normálnom prostredí

  Spustený program: nastaviť na 1 týždeň ako cyklus

  Maximálny trasy: 4.5 mm / 0.2 v

  Radiátorový termostat veľkosť: 90 * 52mm / 3.5 * 2.0 v

  Veľkosť balenia:

  Radiátorový termostat: 126 * 91 * 80mm / 5.0 * 3.6 * 3.1 v

  Brána: 160 * 61 * 61mm / 6.3 * 2.4 * 2.4 v

  Hmotnosť balenia:

  Radiátorový termostat: 233g / 8.2 uncu

  Brána: 84g / 3.0 uncu

  Balenie Zoznam: (voliteľný)

  1 * Radiátorový Termostat

  1 * Taška na Príslušenstvo

  1 * Užívateľská Príručka

  alebo

  1 * Brána

  1 * USB Kábel

  Štítky: smart home, ovládanie teploty, termostat, termostat wifi, miestny termostat, termostat wifi xiao, homekit radiátorový ventil, dvere tuya smart, smart valv, netatmo smart radiátorový ventil.

 • Recenzie (5)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty