Pre Samsung Galaxy J3 J5 J7 Pro 2017 Prípade Gradient Aurora Temperované Sklo Farebné Zadný Kryt puzdro pre Samsung J3pro J5Pro J7Pro Pre Samsung Galaxy J3 J5 J7 Pro 2017 Prípade Gradient Aurora Temperované Sklo Farebné Zadný Kryt puzdro pre Samsung J3pro J5Pro J7Pro Pre Samsung Galaxy J3 J5 J7 Pro 2017 Prípade Gradient Aurora Temperované Sklo Farebné Zadný Kryt puzdro pre Samsung J3pro J5Pro J7Pro Pre Samsung Galaxy J3 J5 J7 Pro 2017 Prípade Gradient Aurora Temperované Sklo Farebné Zadný Kryt puzdro pre Samsung J3pro J5Pro J7Pro Pre Samsung Galaxy J3 J5 J7 Pro 2017 Prípade Gradient Aurora Temperované Sklo Farebné Zadný Kryt puzdro pre Samsung J3pro J5Pro J7Pro Pre Samsung Galaxy J3 J5 J7 Pro 2017 Prípade Gradient Aurora Temperované Sklo Farebné Zadný Kryt puzdro pre Samsung J3pro J5Pro J7Pro

Pre Samsung Galaxy J3 J5 J7 Pro 2017 Prípade Gradient Aurora Temperované Sklo Farebné Zadný Kryt puzdro pre Samsung J3pro J5Pro J7Pro

€3.68 €3.50
Skladom
w694

Kompatibilné Značky: Samsung
farba: čierne, biele, červené, fialové, žlté, ružové
Názov Značky: Iccker
Kompatibilný Model: Pre Samsung Galaxy J3 Pro 2017 / J5 Pro / Pro J7
Materiál: TPU Silikónové Tvrdeného Skla proti Poškriabaniu dôkaz gradient farba luxusné prípade
Druh: Vybavené Prípade
Funkcie: Gradient Aurora farieb, Tvrdené Sklo Zadný Kryt Prípade Pevného
Kompatibilný Model Samsung: GALAXY SÉRIE J
Kategória: príslušenstvo k telefónu
Funkcia: Anti-knock

 • Gradient Aurora Pre Samsung J3 pro Tvrdené Sklo Zadný obal Pre samsung Galaxy J5 Pro J7Pro Farebné Luxusné Kryt Plášťa

  Materiál: Tvrdené sklo povrch + silikónové rám + pc vnútri

  Funkcia: Kombinácii viacerých materiálov, s lepšie uchopenie

  Podporu bezdrôtového nabíjania, nie je potrebné odstrániť v prípade, keď nabíjania

  Protišmykové dizajn rámu, lepšie chrániť váš telefón

  Jednoduchá inštalácia a disasemble kvôli soft dizajn rámu

  Dobrý výkon s anti-knock ako tradičné sklenené prípade

  Kompatibilný model telefónu: Samsung Galaxy J3 Pro 2017 / J5 Pro 2017 / J7 Pro

  Prečo Si Vybrať Nás

  1. Môžeme sľúbiť, že výrobky, pošleme vám bude V-1 kvalitu.

  2. Spolupráca s factory, Vyššie náklady výkon.

  3. Môžeme ubezpečiť, že tieto tovar vám vyhnúť sa poškodeniu počas prepravy.

  4. Rýchlejšie dodanie rýchlosť, takže dostanete tovar rýchlejšie.

  1.O Platbu

  Podporujeme nasledovné spôsoby platby:

  2.O Zásielke

  A. Poštovné A Odovzdanie

  Budeme mať rôzne kanály podľa charakteristiky prepravu tovaru . To môžu dosiahnuť viac než 200 krajín a regiónov. Sľubujeme, že všetky objednávky budú vydané do štyroch dní. Pretože rôzne kanály sledovať informácie zobrazenie času budú líšiť, poštových zásielok, zvyčajne 1-4 dní sa ukázalo, že medzinárodné kuriérske zvyčajne 1-2 dni, ak narazíte na dopravné zápchy, sledovanie času: zobrazenie informácií sa bude rozširovať.

  A. O Colné & Sadzobníka

  Poštové zásielky všeobecne neprináša tarify, ale rôznych krajín colných predpisov colné odbavenie čas budú líšiť, prosím, včas sledovanie informácie, obráťte sa na miestnu poštu, ak je to potrebné.

  Medzinárodné kuriérske obvykle produkujú tarifách sa informujte, prosím, pochopiť, miestne dane colný normy tak, aby sa zabránilo colné otázky spôsobiť, že výrobok vrátiť alebo zničiť, ak je to potrebné, obráťte sa na miestne colné konanie v spoločnosti alebo prenášať informácie pre miestne colné odbavenie. Nakoniec, prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu.

  3.Vrátenie A Politík

  Pretože ide o medzinárodnú prepravu nákladov a času a nákladov je relatívne veľké, preto kladieme veľký dôraz na kvalitu produktu. budeme kontrolovať, prísne, ak ste Len v prípade, že doručený poškodený produkt, Prosím kontaktujte nás. Aby sa záujmy svoje,skontrolujte balík predtým, než sa prihlásite, a pošlite nám fotky. budeme vykonávať audit v súlade s špecifických okolností výrobky, ktoré vám pomôžu vyriešiť tento problém, budete mať možnosť vychutnať si ďalšie zľavy.

  Ak chcete vymeniť alebo vrátiť výrobok A výrobok nemá žiadne poškodenia, len musíte zaplatiť spiatočnou adresou, zašleme vám nový produkt po obdržaní produktu.

  Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie.

  4.Spätná väzba

  Ak ste spokojní, prosím, dajte nám 5 hviezdičkami, to bude najväčším povzbudením pre nás a pre vás vytvoriť lepšie služby.Všetko len preto, aby vám lepšie cítiť, sprevádzané úprimnou.Ďakujem vám veľmi pekne!

  Štítky: j7pro, ranipobo samsung j7pro 2017 prípade, samsung galaxy j7 2017 temperedglass, j7pro sklo chrániť, samsung j7pro zadný kryt čierny, samsung j7pro zadný kryt kvetinový, svietiť v tme telefón prípade, kryt j7pro, kryt žiariť v tme, j5pro.

 • Recenzie (1)

  • Cudutowafutuke

   great quality

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty