BM Projektu z Haim Goldenberg a Amir Lustig - magické triky

BM Projektu z Haim Goldenberg a Amir Lustig - magické triky

€5.37 €3.76
Skladom
w610

Výkon Formulár: Close-up Magic
Číslo Modelu: žiadne triky zahrnuté
Veľkosť: One Size
Je Návod Súčasťou: Áno
Druh: LANO
Funkcie: Učiť sa
Materiál: Kov
Vekové Rozpätie: Grownups
Pohlavie: Unisex
Upozornenie: Len magic inštrukcie

 • Predstavte si, že máte stretnutie s big shot firemné výkonná, alebo Zoom Výkon pre odlišné skupiny alebo akékoľvek iné virtuálnej platforme.

  Musíte chytiť ich pozornosť a urobiť niečo výnimočné, na live virtuálne médium!

  Predstaviť toto:

  Slobodne zvoleného meno bolo napísané na kúsku papiera, ktorý bol v plnej zobraziť celý čas. Bamm!

  Karty, ktoré môžu názov zdajú byť len tie vľavo do prázdnej karty prípade. Bamm!Ste predpovedali číslo, ktoré sa rozhodli ŽIŤ v prednej časti každého. Bamm!

  A to je len začiatok.

  To je sila BM Projektu (Black elementary meditation) podľa BaKoReMAGIC.

  V tomto video tutorial sa dozviete, ako sa ohromiť akékoľvek publikum viac Priblížiť alebo akýkoľvek iný typ virtual show. Rutiny sú silné a všestranné, ľahko na mieru konkrétnemu zákazníkovi.

  Ale čo je najdôležitejšie - tieto účinky sú 100% vyrobené pre Virtuálnu Prehliadku. Tým svoje kúzlo na ďalšiu úroveň a využitie tejto platformy, svoje účinky bude každý zobraziť si robiť, predávať vaše ďalšie show!

  BM projektu je spolupráca 3 tvorivé myslenie prináša jedinečný nástroj koncept v elementary meditation s dôrazom na virtuálne zobraziť výkony, ale nie len.

  Od jedného do viacerých predpovede, sily, mix a zápas, čítanie myšlienok a zoznam pokračuje.

  Účinky zahrnuté v tomto videu:

  BM Confabulation – každý detail je, že zákazník si predstavuje, je spomenuté na viditeľnom poznámka alebo v zalepenej obálke. To posadil, alebo v stoji. Toto je svätý grál, elementary meditation a teraz toto MYSEĽ VYFUKOVANIE účinok môže byť tvoje!

  BM ESP matching – dať moderné trendy na klasický efekt s najčistejšie a väčšina vizuálne spôsob, ako zápas slobodne zvoleného ESP znamenie, 5-krát v rade.

  BM Color matching – komediálny efekt, v ktorom diváci sa uistite, že ste konečne zle na každý výber môžete urobiť, len aby zistil, že všetky farby, ktoré sa slobodne rozhodli boli napísané na druhej strane kus papiera.

  BM Číslo predikcia – využitím niektoré virtuálne magic princípov môžete platnosti ľubovoľný počet. Dobrovoľník má úplne slobodnú voľbu.

  BM neviditeľné palube - nemáte skutočne potrebujete neviditeľný paluby pre tento jeden. Dobrovoľník si vyberie všetky karty, ktoré majú záujem, a to, zdá sa, že JEDINOU karty vo vnútri obálky alebo krabica. MÔŽU skutočne vybrať ľubovoľnú kartu chcú.

  BM Duševné Epic – môžete prezradiť tri veci, ktoré sa dobrovoľne rozhodli, dve z nich sú pôsobivé, ale tretí sa chystá úplne ozvučnice aj tie skeptik človek v publiku.

  BM projekt otvára svet nových možností, aby sme sa nemuseli pred, ktorý poskytuje veľa účinkov, ktoré možno jednoducho vykonať prostredníctvom ZOOMU alebo iné virtuálnej platformy. Oni môžu tiež byť vykonaná v niektorých live sa zobrazí, ak si vyberiete.

  Žiadne pre-show

  Žiadne špeciálne šikovného ruky

  Žiadne drahé rekvizity

  Č použitie gimmicked technológiu alebo softvér, na

  Bez magnetov

  Žiadne vlákna

  Žiadne batérie

  Žiadne vrcholy alebo mystifikácia

  Krátke praxi čas - vysoký vplyv

  Balenie ploché hrá veľké

  Na tejto exkluzívne video, dozviete:

  Pojem BM projektu.

  Ako sa pripraviť všetky triky z ľahkosťou vášho domova s podrobnými pokynmi a ľahko získať zoznam materiálu.

  Dostanete Grafika pre príslušné účinky a rutiny.

  Ako používať správne osvetlenie v videokonferencie a ukazuje, aby čo najlepšie vyhovovali účinky.

  Výkony 7 rôznych ovplyvňuje môžete urobiť okamžite.

  Teória, praktické nápady a pripomienky z našich 3 geniálna myseľ pre každý efekt prezentované.

  Pozvanie na naše TAJNÉ FACEBOOK SKUPINE, kde budeme písať a zdieľať nové myšlienky, pravidelne iba pre tých, ktorí si kúpili toto video.

  Získajte BM projekt dnes, najviac v podzemí projektu pre profesionálne mentalist a kúzelník. Vziať svoju virtuálnu ukazuje na ďalšiu úroveň!

  Vážení nových a starých zákazníkov, všetky naše produkty sú na sklade a budú zaslané do 24 hodín. Prosím, neváhajte kúpiť. Mám viac ako 30 000 výrobkov.Zobrazujeme iba niektoré výrobky.Ak nemôžete nájsť produkt, ktorý potrebujete, prosím, napíšte mi a ja vám pomôžem.Prosím, majte mojom obchode za nižšiu cenu a služby.

  Štítky: sr2ez, myseľ, squier, narodeniny karty trik, amira, sc projektu mt, karty, magické pero, hejab, haim tričko, esee haim hodinky.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty