PurenLatex Vonkajšia obliečka na Vankúš 60x40cm alebo 50*30 cm Najvyššej Kvality Prvý Štandard Bavlnená obliečka na Vankúš Mriežky Biele Rose Biele obliečka na Vankúš PurenLatex Vonkajšia obliečka na Vankúš 60x40cm alebo 50*30 cm Najvyššej Kvality Prvý Štandard Bavlnená obliečka na Vankúš Mriežky Biele Rose Biele obliečka na Vankúš PurenLatex Vonkajšia obliečka na Vankúš 60x40cm alebo 50*30 cm Najvyššej Kvality Prvý Štandard Bavlnená obliečka na Vankúš Mriežky Biele Rose Biele obliečka na Vankúš PurenLatex Vonkajšia obliečka na Vankúš 60x40cm alebo 50*30 cm Najvyššej Kvality Prvý Štandard Bavlnená obliečka na Vankúš Mriežky Biele Rose Biele obliečka na Vankúš PurenLatex Vonkajšia obliečka na Vankúš 60x40cm alebo 50*30 cm Najvyššej Kvality Prvý Štandard Bavlnená obliečka na Vankúš Mriežky Biele Rose Biele obliečka na Vankúš PurenLatex Vonkajšia obliečka na Vankúš 60x40cm alebo 50*30 cm Najvyššej Kvality Prvý Štandard Bavlnená obliečka na Vankúš Mriežky Biele Rose Biele obliečka na Vankúš

PurenLatex Vonkajšia obliečka na Vankúš 60x40cm alebo 50*30 cm Najvyššej Kvality Prvý Štandard Bavlnená obliečka na Vankúš Mriežky Biele Rose Biele obliečka na Vankúš

€5.21
Skladom
w53

Funkcia: Non-Jedovaté
Vzor Typ: Prehoz
Nemravný Obrázok: No
Vlákno Počítať: ≥600s
Druh: Obliečka na vankúš
Materiál: Bavlna
Pôvod: CN(Pôvodu)
Použitie: Domov
Technics: Pletené
Názov Značky: purenlatex
Súbor Typ: Áno
Trieda: Triedy
So Sexuálnym Podtextom: No
Štýl: Obyčajný
Textílie Počítať: 80
vzor: Obyčajný Farbená

 • Prosím vedieť:

  Tento odkaz je len na predaj obliečka na Vankúš!

  Rôzne obliečka na vankúš je pre rôzne vankúše, napríklad 60*40 vankúše, 50*30 vankúšov.

  AK POTREBUJETE ĎALŠIE TYPY OBLIEČKA NA VANKÚŠ,

  Prosím, nechajte ju pred nákupom!

  Štítky: vlastný vankúš bavlna, stolička mat, pierko kohút, vankúš hnedá biela, Obliečka na vankúš, nohy stojana, deka rose, prípade vankúš, náramok alebo ruže, denník vankúš.

 • Recenzie (5)

  • Flame Boy 90

   I ordered a pillow Puren Latex 65x33x14. The seller sent me a link of which pillowcase to order (purenlatex external pillowcase 65x40 ). For which many thanks to him. The pillowcase fit without any problems. The store is very nice, the sellers are very attentive.

  • Jzmatthews1

   Quality at the highest level. As a gift, a bandage for sleep. I recommend the product.

  • Helio Breaker21

   Hello. Great stuff. I liked everything very much. I advise everyone. In a separate package. No smell. Recommend. Fast shipping.

  • Funbudhi

   I ordered a set to the pillow, it came quickly, a pillowcase in an additional case, the track was tracked

  • Ssaber12

   Super seller, the goods are beautiful. One to one on my pillow. Perfectly packed, same as on my pillow. It is necessary for the seller to immediately offer such pillowcases, it is convenient for replacement. Thanks for the reliability and excellent product. I recommend you and I will still treat you.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty