Smart Prebudiť Svetla Budík LED Nočné Lampy, Dotykové Ovládanie Nočné Svetlo Sunrise Sunset Simulácia 10Nature Zvuky Pre Spálne Smart Prebudiť Svetla Budík LED Nočné Lampy, Dotykové Ovládanie Nočné Svetlo Sunrise Sunset Simulácia 10Nature Zvuky Pre Spálne Smart Prebudiť Svetla Budík LED Nočné Lampy, Dotykové Ovládanie Nočné Svetlo Sunrise Sunset Simulácia 10Nature Zvuky Pre Spálne Smart Prebudiť Svetla Budík LED Nočné Lampy, Dotykové Ovládanie Nočné Svetlo Sunrise Sunset Simulácia 10Nature Zvuky Pre Spálne Smart Prebudiť Svetla Budík LED Nočné Lampy, Dotykové Ovládanie Nočné Svetlo Sunrise Sunset Simulácia 10Nature Zvuky Pre Spálne Smart Prebudiť Svetla Budík LED Nočné Lampy, Dotykové Ovládanie Nočné Svetlo Sunrise Sunset Simulácia 10Nature Zvuky Pre Spálne

Smart Prebudiť Svetla Budík LED Nočné Lampy, Dotykové Ovládanie Nočné Svetlo Sunrise Sunset Simulácia 10Nature Zvuky Pre Spálne

€9.59 €7.10
Skladom
w450

Pôvod: CN(Pôvodu)
Motivity Typ: Digitálne
Tvar: GEOMETRICKÉ
Typ Obrazovky: led
Formulár: Jednu Tvár
Hmotnosť: 450g
Materiál: ABS+PC
Funkcia: Farby
Štýl: Európa
Typ Displeja: Digitálne

 • Popis:

  Vlastnosti:

  Simulácia východu slnka wake-up light-30 minút, kým váš čas budenia, svetlo postupne svieti z 10% jas na 100% a farba sa zmení z červeného svetla biele svetlo v sunrise režime .

  Západ slnka Simulácia režimu Spánku Svetlo-30 minút pred spánkom čas, západ slnka simulácia svetlo sa rozsvieti na 100% jas na 10%.

  Budík + hodiny pamäť-vrátane 10 typov budík zvoní a 4 úrovní hlasitosti. Čas a nastavenia budíka je uložený a obnovený aj vtedy, keď je vypnuté napájanie.

  Dúha a rvb módy a 10 úrovne jasu-môžete vybrať svoju obľúbenú farbu v Rainbow RGB režime s jedným kliknutím. A 10 úrovne jasu môže spĺňať rôzne požiadavky.

  Jas 4-úrovne displej: môžete upraviť jas, dotknite sa položky

  Tag-na-snooze funkcia-jednoducho stlačte tlačidlo späť alebo do režimu spánku ďalších 9 minút.

  Špecifikácie:

  Materiál: ABS+PC

  Príkon: 5W

  Lúmenov: 200lm

  Lúč uhol: 170°

  Farebná teplota: RGBW

  Index podania farieb: >80RA

  Napätie: DC 5V

  Aktuálne: 1-2A

  Veľkosť produktu: 197 × 159 × 79mm

  Package Zahrnuté:

  1 x prebudiť svetlo

  1 x Napájací Adaptér

  1 XInstructions Brožúra

  Poznámky:

  Dávajte pozor, pred nákupom ho!

  1. Nastane čas, zobrazenie je len v 24-hodinovom formáte.

  2. Batérie sa používa iba pre pamäť čas parametre, nie je možné používať ako hlavný zdroj energie.

  3. Od východu slnka budík je polyfunkčný, prosím, postupujte podľa pokynov starostlivo a neupravujte lampy a náhradných dielov.

  4. V prípade, že zariadenie poruchy, odpojte kábel USB na 5 sekúnd, potom znova ho vložte.

  Štítky: pero smart 450, postupné východom slnka budík, lampa led, lampa sunrise, hodiny sunrise, inteligentný budík, philips západ slnka svetlo, hodiny novinka, budík ciferný, hodiny na stenu.

 • Recenzie (2)

  • Tadilisouka

   Nicely packed, I received goods in good order and shipping was fast. I like the clock design, I especially like the touch screen. Overall a good product for a competitive price. Two things I did not like, first the hours are only 12h displayed, no option for EU 24h display. Second the power cable is USB- DC and very short, I would have liked a longer USB-mini USB cable. Seller recommend.

  • Keha3901

   Very good object and very nice operation. Thank you

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty