10pcs/taška 3.0 mm 3 M SM Simplex FC/UPC na LC/UPC FC-LC Optický Patch Kábel patch kábel 10pcs/taška 3.0 mm 3 M SM Simplex FC/UPC na LC/UPC FC-LC Optický Patch Kábel patch kábel 10pcs/taška 3.0 mm 3 M SM Simplex FC/UPC na LC/UPC FC-LC Optický Patch Kábel patch kábel 10pcs/taška 3.0 mm 3 M SM Simplex FC/UPC na LC/UPC FC-LC Optický Patch Kábel patch kábel 10pcs/taška 3.0 mm 3 M SM Simplex FC/UPC na LC/UPC FC-LC Optický Patch Kábel patch kábel

10pcs/taška 3.0 mm 3 M SM Simplex FC/UPC na LC/UPC FC-LC Optický Patch Kábel patch kábel

€9.84 €8.37
Skladom
w355

Režim: Singlemode , Duplex
Veľkosť: 166Dx140Wx130H
Vlákna Typu: Jediný Režim
Číslo Modelu: LC/UPC-FC/UPC duplex optický patch kábel
Typ Konektora: FC/APC
Položka Dĺžka: 1m
Priemer Vlákna: 3.0 mm
Kompatibilné: D-Link
Názov Značky: Joinwit

  • Funkcie: ---Nízka vkladanie a späť reflexie a strát ---Dobré vymeniteľnosti ---Dobrá odolnosť ---Vysoká teplotná stabilita ---Štandard: Telcordia GR-326-CORE

    Aplikácie: CATV; Aktívne zariadenie ukončenia; Telekomunikačné siete; Metro; Lokálnych Sietí; spracovanie Údajov sietí; Testovacie zariadenia; Miestnosť inštalácie; rozľahlej Siete;

    Špecifikácia:

    Parameter

    Jednotka

    FC, SC, LC/ Pancierové vlákniny patch kábel

    ST, MU

    MT-RJ, MPO

    E2000

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    PC

    UPC

    APC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    APC

    Insertion loss(typický)

    dB

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.3

    Strata návratu

    dB

    ≥45

    ≥50

    ≥60

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥35

    ≥55

    ≥75

    Operačný vlnová dĺžka

    nm

    1310, 1510

    1310, 1510

    1310, 1510

    1310, 1510

    Vymeniteľnosti

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Vibrácie

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Prevádzková teplota

    °C

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    Teplota skladovania

    °C

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    Priemer kábla

    mm

    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    φ3.0, φ2.0, φ0.9

    LC/UPC-ST/UPC-SM-Duplex-3.0 mm-1m optický Patch Kábel. Konektory: LC ST Jadro: Single Mode Fiber Hustota: Duplex Povrch/Veľkosť: UPC poľský Dĺžka: 1 Meter(s) Priemer 3 mm Kvalita:10pcs

    Dôležité: Brazília Zákazníkov nechajte nám svoj CPF alebo CNPJ číslo po umiestnené objednávky. Zašleme tovar do 5 pracovných dní po úplnom zaplatení bola potvrdená. Doba prepravy je poskytované dopravcom a časy sa môžu líšiť najmä počas prázdnin. Kontaktujte nás, ak nemáte príjem tovaru, práca nadčas, sme sa dostať späť riešenie, aby si do 24 hodín. Kupujúci je zodpovedný za insurrance, problémy a poškodenia, ktoré spôsobil v prepravných služieb, ako sú nehody, oneskorené alebo iné problémy. Okrem toho, sme nie je zodpovedná za akúkoľvek cla alebo dovozu dane, tieto poplatky nie sú zahrnuté v položke cena a prepravné náklady. Vzdialenej Oblasti Poplatok: Pre Vzdialenej oblasti, DHL/Fedex/UPS/TNT bude účtovať príplatok"Vzdialenej Oblasti Poplatok", prosím pochopiť.

    Všetky výrobky sú kontrolované a testované pred zásielky. ak nie ste spokojní s tovarom, si môžete vymieňať položky do 7 dní a musíte nás kontaktovať do 24 hodín po prijatí položky. Prepravný a manipulačný poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping. Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky, vrátane krabica a príslušenstvo. Man-made chyby nie sú zaručené, ako sú rozbité, poškriabaný a tak ďalej. Pre všetky položky, prosím, použite EMS alebo miestneho príspevok pri poslať späť.

    Kupujúci je skoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky. Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb,a budeme robiť rovnaké pre vás. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme za pochopenie.

    Štítky: Vlákna, ghost meter, fitel s178, ftth, epon, sm hračka, d link router, umelú kožušinu kabelku, taška na rameno, SC UPC.

  • Recenzie (0)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty