Doprava zadarmo,Sledovať nástroje, hodinky remienok nastavovač, tri čeľusť otvárač, vypáčte nôž, výmena batérie, malé kladivo punč ihly Doprava zadarmo,Sledovať nástroje, hodinky remienok nastavovač, tri čeľusť otvárač, vypáčte nôž, výmena batérie, malé kladivo punč ihly Doprava zadarmo,Sledovať nástroje, hodinky remienok nastavovač, tri čeľusť otvárač, vypáčte nôž, výmena batérie, malé kladivo punč ihly Doprava zadarmo,Sledovať nástroje, hodinky remienok nastavovač, tri čeľusť otvárač, vypáčte nôž, výmena batérie, malé kladivo punč ihly Doprava zadarmo,Sledovať nástroje, hodinky remienok nastavovač, tri čeľusť otvárač, vypáčte nôž, výmena batérie, malé kladivo punč ihly Doprava zadarmo,Sledovať nástroje, hodinky remienok nastavovač, tri čeľusť otvárač, vypáčte nôž, výmena batérie, malé kladivo punč ihly

Doprava zadarmo,Sledovať nástroje, hodinky remienok nastavovač, tri čeľusť otvárač, vypáčte nôž, výmena batérie, malé kladivo punč ihly

€15.18
Skladom
w351

Číslo Modelu: shuren-057
Materiál: Zliatiny a IBS
Položka Dĺžka: 20cm
Druh: Nástroje
Funkcia: Univerzálne hodinky repair tool
Položka Šírka: 10cm
Položka Výška: 5cm
Položka Priemer: 3cm
Položka Druh: Opravy Nástrojov A Súpravy
Položka Hmotnosť: 0.65kg

 • Úvod:

  Názov spoločnosti:Jinhua Shuren Batožiny Co., S.r.o. Vitajte na návšteve: ak potrebujete veľkú objednávku, prosím kontaktujte nás, pomôžeme vám zariadiť tovaru, akonáhle je to možné a zariadiť doručenie, akonáhle je to možné.

  Špecifikácia Tabuľka:

  Názov tovaru:Univerzálne hodinky repair tool Špecifikácie: 1*Sledujte stabilizátor 1*Sledujte nastavovacie zariadenie popruhu + 10*Montáž patróny pre regulátor 1*Sledujte popruh pripojenie pin(pack viacerými) 1*Sledujte popruh stabilizátor 1*Páčka nôž 1*Malé oceľové kladivo 1*obojstrannú vidlica s mierkou 1*Kliešte 1*Tri-pazúr typ otvárač 1*Ostré kliešte ústa 3* Dierovanie ihly 18*Pazúry Tri-Pazúr Otvárač 1*Skrutkovač + 4*Skrutkovač príslušenstvo Podmienky: Nový Štýl Typ Položky: Hodiny Repair Tool Materiál: zliatina + plastové(IBS)

  Toto je obraz a text (angličtina) informácie:

  Smer pre použitie :

  Názov tovaru :Malé kladivo dierovanie ihly base 1. Miesto na hodinky, v slote karty základne; 2. Miesto hornej časti dierovanie ihla na ihla na watchband. 3. Použiť malé kladivo na štrajk punching ihly a prepichnite ihlou v tabuľke nižšie.

  Smer pre použitie :

  Názov tovaru :Sledovať nastavovacie zariadenie popruhu 1. Upraviť odnímateľný náramkové hodinky remienok na maximálnu veľkosť; 2. Miesto spojenia hriadeľa sa má vyložiť vedľa patróny; 3. Potom otočte rukoväť, aby sa zasadila náprstok vpred proti pripojenie hriadeľ.

  Smer pre použitie :

  Názov tovaru :Dvojité vidlica s mierke Jedna ruka drží miesto, kde hodinky remienkom a hodinky ciferník sú prepojené, na druhej strane drží "V" vidlica z obojstrannú vidlica, a "V" vidlica sa používa na určenie pripojenie pin skrátiť pozerať na prepojenie alebo odpojte sledovať remienkom a hodinky ciferník.

  Smer pre použitie :

  Názov tovaru :Dvojité vidlica s mierkou S jednou rukou ťaháme na hodinky, remienok a na druhej strane drží náprstok konci sledovať nástroj, priložte patróny s pripojením pin na hodinky, remienok,a stlačte patróny s primeranou silou prinútiť pripojenie pin von.

  Smer pre použitie :

  Názov tovaru :Štyri-pazúr stabilizátor 1. Prispôsobí stabilizátor na maximálnu veľkosť prvý; 2. Dať pozerať späť na stabilizátor. 3. Riadne utiahnite ventil na správnej veľkosti.

  Smer pre použitie :

  Názov tovaru :Tri-pazúr otvárač 1. Upraviť tri čeľusť otvárač na primeranú veľkosť s zadný kryt na hodinky; 2. Miesto pazúr do drážky zadný kryt; 3. Otočte rukoväť s primeranou silou otvorte zadný kryt.

  Smer pre použitie :

  Názov tovaru :Zadné veko otvárač(Páky nôž) 1. Opraviť hodinky na základne; 2. Miesto vypáčte nôž na okraji zadného krytu; 3. Stlačte vypáčte nôž s primeranou silou otvorte zadný kryt.

  Výklad:

  Vzhľadom na rozdielne zdroje svetla a obrazovka konfigurácie, projekt farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov. Prosím, nechajte mierne veľkosť rozdielu v dôsledku rôznych manuálnych meraní.

  Komoditné odporúčanie:

  Vážení! Žiadame tiež, aby ste odporučiť niektoré produkty pre vašich voľbách. Vitajte kúpiť! ! !

  Návrat navštíviť po predaji:

  Dobrý deň, ďakujem, že ste prišli do nášho obchodu na nákup. Ak ste spokojný s naším tovarom a službami, prosím, dajte nám 5-hviezdičkový chvály o našich tovarov a služieb. Ďakujeme vám za vašu podporu, dáme vám lepšie služby a tešíme sa na spoluprácu s vami znova. Ak máte akékoľvek návrhy na našich tovarov a služieb, taktiež dúfame, že vás mohol kontaktovať náš zákaznícky servis a my vám byť blízko plne pomáha. Budeme akceptovať vaše návrhy a kedykoľvek. Ďakujeme

  Logistika výklad:

  Logistika sa odošle podľa rôznych medzinárodných logistických trás. Čas môže byť oneskorené. Ak je meškanie, prosím, trpezlivo čakať, alebo nás kontaktujte. Pomôžeme vám čo najviac. Ďakujeme za pochopenie.

  Štítky: opravy hodiniek, sledujte repair tool kit walmart, pre sledovať nástroj, sledujte repair tool kit professional olej, plier hodinky, sledujte repair tool kit nastaviteľné, sledujte repair tool ling, hodiny nástroj, sledujte repair tool kit lige, nástroj hodinky.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty