1 Ks Bezpečnosti Pennant Deliteľné 120 cm/180 cm Požičovňa Vlajka Pre Chlapcov A Dievčatá, jazda na Bicykli Rovnováhu na Bicykli 1 Ks Bezpečnosti Pennant Deliteľné 120 cm/180 cm Požičovňa Vlajka Pre Chlapcov A Dievčatá, jazda na Bicykli Rovnováhu na Bicykli 1 Ks Bezpečnosti Pennant Deliteľné 120 cm/180 cm Požičovňa Vlajka Pre Chlapcov A Dievčatá, jazda na Bicykli Rovnováhu na Bicykli 1 Ks Bezpečnosti Pennant Deliteľné 120 cm/180 cm Požičovňa Vlajka Pre Chlapcov A Dievčatá, jazda na Bicykli Rovnováhu na Bicykli 1 Ks Bezpečnosti Pennant Deliteľné 120 cm/180 cm Požičovňa Vlajka Pre Chlapcov A Dievčatá, jazda na Bicykli Rovnováhu na Bicykli 1 Ks Bezpečnosti Pennant Deliteľné 120 cm/180 cm Požičovňa Vlajka Pre Chlapcov A Dievčatá, jazda na Bicykli Rovnováhu na Bicykli

1 Ks Bezpečnosti Pennant Deliteľné 120 cm/180 cm Požičovňa Vlajka Pre Chlapcov A Dievčatá, jazda na Bicykli Rovnováhu na Bicykli

€8.87 €5.94
Skladom
w290

Materiál: laminát + plech + vlajku povrch
Pohlavie: Unisex
Názov Značky: OOTDTY
Vekové Rozpätie: > 3 rokov
Certifikácia: ŽIADNE
Funkcie: Jazda Na
Pôvod: CN(Pôvodu)
Číslo Modelu: Pennant
Upozornenie: -

 • Funkcie:-

  1.Na sklo bezpečnostné stožiar vydrží najviac poveternostných podmienok. Je rozdelená na 3 časti 23,6 palcov každý, pripojené do konektorov a výška môže byť upravená na základe scény.

  2.Vysoká viditeľnosť: bicykel vlajka s výškou až 6 stôp môže čerpať vozidla pozornosť na seba. Farebné bezpečnostná vlajka robí výraznejšie. Chrániť počas jazdy.

  3.Široké spektrum aplikácií: set je vhodný pre upevnenie na bicykle, nápravy, alebo batožinové nosiče / môže byť tiež použitý pre prívesy, motocykle alebo motokáry.

  4.Perfektný štít pre cyklistiku: súbor môže byť použitý ako bicykel prihlásiť, aby bicykli bezpečnejšie a zábavnejšie.

  Technické údaje (približná):

  Hmotnosť: 140 g

  Materiál: laminát + plech + vlajku povrch

  Farba:oranžová,žltá,modrá

  Dĺžka: 120 cm/47.2 palcový(orange),180 cm/70.9 palcový(žltá,modrá)

  Balenie zoznam:

  1 x sada požičovňa bezpečnosti vlajky ......

  Štítky: lopta volejbal, badminton raketa, manicotti ciclismo, dokitmilu ciclismo, auto vlajkou, prenosné rovnováhu na bicykli, katalánska vlajka, čistý volejbal, zostatok na bicykli zariadenia, cubrebotas ciclismo.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty