Pena nikel / pena nikel čistý batéria materiál pre pena nikel / supercapacitor Pena nikel / pena nikel čistý batéria materiál pre pena nikel / supercapacitor Pena nikel / pena nikel čistý batéria materiál pre pena nikel / supercapacitor

Pena nikel / pena nikel čistý batéria materiál pre pena nikel / supercapacitor

€16.41
Skladom
w230

Typ Displeja: ANALÓGOVÝ
Názov Značky: minihua
S Podsvietením Alebo Nie: No

 • Nikel pena je vychádzajúca hviezda v rodine porézne kovov. Je vyrobená z kovového niklu penové špongie s vysokou technológiou a hlboké spracovanie, a má troch rozmerov prostredníctvom otvoru oka štruktúry. Konkrétne gravitácia je 0,2-0,3, a čo je 1/4 z vody, 1/3 z dreva, 1/10 kovový hliník a 1/30 zo železa. V rovnakom čase, poréznej štruktúry má široké zvukové pohltivosti. To môže rezať, ohýbať, a jednoducho vložiť. Má silné tepelná vodivosť. Homogénne priestorové štruktúry siete, s funkciou filtrácii tok stabilitu plyn a kvapaliny je veľmi silný. Nikel kostra je duté a vzájomne prepojené v metalurgické. Jeho pórovitosť je 96-98%. Jeho objemová hmotnosť je iba jedna pätina, že niklu. Jeho špecifický povrch je pozitívny, a jeho dobré fyzikálne a chemické vlastnosti sú stále udržiavaný. Preto, nová štruktúra umožňuje nový funkčný materiál s široké uplatnenie polia. Napríklad: * Chemické napájanie oblasti - --- používa v niklu a vodíka, nikel-kadmiové, palivové články a tak ďalej. Pena nikel pozitívne a negatívne elektródy zlepšenie výkonu batérie. Pena nikel kompozitných uhlíkových materiálov, elektródy sú ideálny materiál pre lítiové batérie. Táto nabíjateľná batéria sa používajú v mobilných telefónoch, počítačoch, elektrické skútre, elektrické bicykle, hybridné elektrické vozidlá, elektrické autíčka, akumulátorové elektrické náradie, elektronické digitálne produkty, atď. * V oblasti chemického inžinierstva, môže byť použitý ako katalyzátor, dopravca, filtračné média a separátora (napr. ropy-odlučovač vody, ropy, plynu, benzínu, automobilových výfukových čistička, čistička vzduchu, elektronické dymu, lampblack digestor, atď.) pretože jeho veľkým špecifickým povrchom, môže znížiť spotrebu energie a zvýšiť efektivitu. * V oblasti elektrochemické inžinierstvo, napríklad na výrobu vodíka elektrolýzou, electrocatalytic procesu a elektrochemické hutníctvo, energetická účinnosť môže byť výrazne zlepšila. * V oblasti tepelnej inžinierstva, môže byť použitý nielen ako teplo vedenie materiál, ale aj ako vysoké úspory tepla vedenie "knot" materiál "heat pipe", zdvojnásobuje účinnosť. * V oblasti funkčných materiálov, môže absorbovať vlna energie, ako absorbčným materiálom, ticho, absorpcia vibrácií, buffer elektromagnetické tienenie, neviditeľnosť technológie, ohňovzdorný, adiabatic a tak ďalej.

  Položka

  Parameter rozsah

  Pórov Číslo(PPI)

  13~120(±5~10)

  Povrchová hustota(g/㎡)

  280~3000(±30~200)

  Hrúbka(mm)

  0.5~10(±0.05~1.0)

  Dĺžka/šírka(mm)

  70≤dĺžka / šírka≤500(±0.5)

  Štítky: 15000uf, mince supercapacitor, kondenzátor super, kalibrácia tds, acoust peny, sullen, merač ph vody, supercapacitor kondenzátor, ph tester, kovové peny.

 • Recenzie (2)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty