Tuya ZigBee 3.0 Smart Light Switch Relé Modul 220-240V Bez Neutrálne Jeden LIVE Line Prácu S Alexa Domovská stránka Google Moduly Tuya ZigBee 3.0 Smart Light Switch Relé Modul 220-240V Bez Neutrálne Jeden LIVE Line Prácu S Alexa Domovská stránka Google Moduly Tuya ZigBee 3.0 Smart Light Switch Relé Modul 220-240V Bez Neutrálne Jeden LIVE Line Prácu S Alexa Domovská stránka Google Moduly Tuya ZigBee 3.0 Smart Light Switch Relé Modul 220-240V Bez Neutrálne Jeden LIVE Line Prácu S Alexa Domovská stránka Google Moduly Tuya ZigBee 3.0 Smart Light Switch Relé Modul 220-240V Bez Neutrálne Jeden LIVE Line Prácu S Alexa Domovská stránka Google Moduly Tuya ZigBee 3.0 Smart Light Switch Relé Modul 220-240V Bez Neutrálne Jeden LIVE Line Prácu S Alexa Domovská stránka Google Moduly

Tuya ZigBee 3.0 Smart Light Switch Relé Modul 220-240V Bez Neutrálne Jeden LIVE Line Prácu S Alexa Domovská stránka Google Moduly

€13.24 €7.55
Skladom
w18761

Fotoaparát Vybavený: No
Názov Značky: centechia
Certifikácia: ŽIADNE
Bezdrôtový Protokol: Zigbee 3.0
Napätie: 220-240V AC
Hodnotenia IP: Ip20
Kompatibilita: Všetky Kompatibilné
Pôvod: CN(Pôvodu)
Aktuálna: 10A
Dropship/veľkoobchod: Podpora

 • Popis:

  100% Úplne Nové a Vysokej Kvality!

  Vezmite prosím na vedomie, že napätie z tohto produktu je, 220-240V

  Vezmite prosím na vedomie, že tento výrobok nevyžaduje neutrálny vodič, prosím, potvrďte, či domov je jeden live wire okruhu pred nákupom

  1.Toto inteligentné Tuya ZigBee 3.0 modul je navrhnutý s ZigBee 3.0 protokol osobitne, kompatibilné s Tuya ZigBee kolesa(aj Smartthings podporované) realizovať celý prepojenie vášho domu,veľmi dobré suplovanie pre nestabilné Wi-Fi. ZigBee 3.0 protokol s mini dizajn obleky pre EU/UK stenu rozvodnej skrinky ,a ľahko ho do svojho stenu rozvodnej skrinky svoje tradičné prepínač bez akýchkoľvek vplyvov na vaše dekorácie štýl, aby sa to inteligentný,dávať svoje zariadenia ultimate zapnutie/vypnutie inteligentného človeka a previesť väčšina všetky kompatibilné produkty pre smart ty;tradičné spínač a tento inteligentný modul môže pracovať samostatne, bez rušenia.

  2.Umožňuje hands-free hlas a bezdrôtové diaľkové ovládanie;podpora Amazon Alexa Domovská stránka Google Yandex hlasové ovládanie a Inteligentného Života a Tuya App riadenie na inteligentné telefóny so špeciálnymi Tuya ZigBee 3.0 hub vyžaduje a je pripojený.

  3.Vzhľadom na stav nestabilná sieti, alebo nie sieti ZigBee 3.0 switch modul je naozaj nenahraditeľný musí kombinovať s ZigBee bránou do podobe domácej LAN,NIE VIAC STARAŤ o č a slabé siete,ľahko získať kontrolu cez pripojené zariadenia, ako dlho ako tam je stabilný ZigBee signál;Umožňuje ďalšie zariadenia pripojené cez ZigBee ako WiFi protokolu;Smartthings podporované pre tento ZigBee switch modul osobitne.

  4.Mať plnú kontrolu nad pripojené spotrebiče s časovače, časové plány a časovač (1/5/30 minút, 1 hodina, atď.) pomocou Inteligentného Života a Tuya App; zdieľať ovládanie s rodinou a priateľmi pre väčšie pohodlie

  Špecifikácie:

  Typ výrobku:1 gang zigbee switch modul

  Napätie:220-240V AC

  Prúd:10A

  Bezdrôtový Protokol: ZigBee 3.0

  Prevádzka temp.:-10℃-+40C

  Prípade temp.:Tc: +80℃ (Max.)

  Prevádzka rozsah:200 m

  Matný (š x h x v):52x47x18 mm

  Hodnotenia IP: IP20

  Package Zahrnuté:

  1*Smart Switch Modul

  1 * návod na použitie

  Poznámky:

  Varovanie

  1. Toto je Zigbee inteligentný prepínač modulov, ktoré musia byť použité v rámci Zigbee bránou hub spojené s Zigebee protokol.

  2. Inštaláciu musí vykonať kvalifikovaný elektrikár v súlade s miestnymi predpismi.

  3. Uchovávajte prístroj mimo dosahu detí a ďaleko od vody, vlhké alebo horúcom prostredí.

  4. Inštaláciu prístroja od silný signál souroes ako sú mikrovlnná rúra owen, ktoré môžu spôsobiť signál prerušenia vyústil v abnormálnej prevádzky panna.

  5. Prekážka podľa betónové steny a kovové materiály môžu znížiť efektívnu prevádzku, rozsah prístroja a je potrebné sa vyhnúť.

  6. Nepokúšajte rozoberať, opravovať alebo upravovať zariadenie

  Štítky: mini sonoff, modul relé, tuay zigbee hub, prepnite položku wifi, dvere tuya smart, micro rele 220v, tuya stmievateľné žiarovka, tuya zigbee, homekit prepínač, programátor alexa.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty