6/8/10 inch Ziskové Led Selfie Krúžok Svetlo Na Youtube Live Streaming Videa Studio Stmievateľné Fotografické Osvetlenie S USB Kábel 6/8/10 inch Ziskové Led Selfie Krúžok Svetlo Na Youtube Live Streaming Videa Studio Stmievateľné Fotografické Osvetlenie S USB Kábel 6/8/10 inch Ziskové Led Selfie Krúžok Svetlo Na Youtube Live Streaming Videa Studio Stmievateľné Fotografické Osvetlenie S USB Kábel 6/8/10 inch Ziskové Led Selfie Krúžok Svetlo Na Youtube Live Streaming Videa Studio Stmievateľné Fotografické Osvetlenie S USB Kábel 6/8/10 inch Ziskové Led Selfie Krúžok Svetlo Na Youtube Live Streaming Videa Studio Stmievateľné Fotografické Osvetlenie S USB Kábel 6/8/10 inch Ziskové Led Selfie Krúžok Svetlo Na Youtube Live Streaming Videa Studio Stmievateľné Fotografické Osvetlenie S USB Kábel

6/8/10 inch Ziskové Led Selfie Krúžok Svetlo Na Youtube Live Streaming Videa Studio Stmievateľné Fotografické Osvetlenie S USB Kábel

€19.25 €13.47
Skladom
w18646

veľkosť produktu: priemer 6in / 8in / 10in
Farebná Teplota: 3300-5600 K
Pôvod: CN(Pôvodu)
Montáž: 72 LED studené svetlo lampy príslušenstvo
Názov Značky: Sunydeal

 • Popis:

  1. LED prsteň svetla môže byť namontovaný na držiak, a to kdekoľvek, to môže tiež byť odstránené zo stojana kedykoľvek, statív loptu hlavou môže 360 stupňové otáčanie môžete zadarmo upraviť do ľubovoľného uhla .

  2. Krúžok svetlo je vyrobené z 72pcs energeticky úsporné LED korálky, je odvod tepla je vynikajúca, konštantný prúd jednotky a high color rendering, zmäkčiť zdroj svetla a zlepšiť tón pleti v portréty, fotografovanie.

  4. 3 farby osvetlenia režim nastaviteľný jas pre váš výber môžete upraviť farbu a jas veľmi ľahko, dokonalý jas sa dá dosiahnuť bez inštalácia extra farebné filtre. Tri farby, mäkké prírodné svetlo ožiari vašu krásu v rôznych príležitostiach.

  5. USB porty môžu byť použité s viac zariadení, ako napríklad pripojenie hostiteľského počítača, notebooku, mobile moc a nabíjačku USB. Budete môcť vychutnať LED prsteň svetla kedykoľvek zadarmo.

  6. Ľahký a prenosný dizajn: Vhodné použiť a nosiť, keď budete cestovať alebo pracovať vonku, atď.

  7. Telefón sedlovky vhodné pre mobil šírka 5,7-9 cm.

  8. Rozsiahle využitie: je široko aplikované na outdoor fotografiu svetlo, plnenie svetla v interiéri, portrét, móda, reklamné fotografovanie, natáčanie videa, atď.

  Špecifikácia:

  [produktu materiál]: šetrné k životnému prostrediu mäkké lepidlo ABS hliníkový podklad

  [produktu farba]: Čierna

  [produktu size]: priemer 6in / 8in / 10in

  [hmotnosť výrobku]: fill light: čistá hmotnosť 250g, celková hmotnosť 270 g, železo klip hrubá hmotnosť: 184g

  [zhromaždenie]: 72 LED studené svetlo lampy príslušenstvo

  [light]: studené a teplé biele svetlo 3000-5000k

  [výstroj]: tri rýchlostné svetlo úpravu. Jas môže byť upravená

  [žiarivka power]: 5w-12w

  [pracovná teplota]: menej než 45 ℃, žiadne nebezpečenstvo strane scalding, bezpečné na dotyk.

  Balenie zoznam

  Balenie zoznam:

  1 * vyplniť svetla,

  1 * kývanie sklopenie

  1 * žehlička klip

  Štítky: ulanzi video svetlo, prenosné led video svetlo, led žiarovka s statív, modré svetlo na videosnímanie, 1 video led svetlo, led panal, prúd, farebné led video svetlo, fotoaparáty, video svetlo, led vijim.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty