Švajčiarsko Antistatické Uzemnená Zástrčka EBP s 3*10 mm Stud, 1M Odpor ESD Zemi Lepenie Bod Švajčiarsko Antistatické Uzemnená Zástrčka EBP s 3*10 mm Stud, 1M Odpor ESD Zemi Lepenie Bod Švajčiarsko Antistatické Uzemnená Zástrčka EBP s 3*10 mm Stud, 1M Odpor ESD Zemi Lepenie Bod Švajčiarsko Antistatické Uzemnená Zástrčka EBP s 3*10 mm Stud, 1M Odpor ESD Zemi Lepenie Bod

Švajčiarsko Antistatické Uzemnená Zástrčka EBP s 3*10 mm Stud, 1M Odpor ESD Zemi Lepenie Bod

€6.56
Skladom
w18550

Číslo Modelu: EP1240-21
Materiál: ABS
Druh: Stolový Zásuvky, Zásuvky Stola
Verzia Je K Dispozícii: Swizerland
odpor: 1M
Oem: Avaialble
Pôvod: CN(Pôvodu)
Názov produktu: Antistatické Zemi Lepenie Plug

 • Švajčiarsko Antistatické Uzemnená Zástrčka EBP s 3*10 mm Stud, 1M Odpor ESD Zemi Lepenie Bod

  Produkt Decriptions:

  Zem Lepenie PlugsSW Série

  Model:EP1240-21

  Špecifikácia :

  stud

  3 x 10 mm

  Odpor

  1 M

  Farba

  Čierna s bielym

  Matrial

  ABS

  Hmotnosť

  1 kg

  Rozmery

  10*8*5 cm

  Funkcie:

  1.Zástrčka sa hodí priamo k zdroju napájania zásuvky, pripojenie iba s zeme vodič. Žiť a Neutrálne kolíky boli vylisované v izolačný plast, montáž do dodávky zásuvka, ale úplne nevyužité.

  2.V prednej časti plug sú konektory prepojené cez 1M Ohm odpory na zemi pin,vo vnútri zásuvky. Konektory ponúkajú odkaz na zemi pre spojovacie káble od theEPA.

  3.The1M Ohm rezistor, aby každý konektor poskytujú ochranu v prípade stanicou sa stane žiť. Že na ochranu by obmedziť prúd na menej ako 0,3 mA na 240 voltov.

  4.By poruchu aktuálne pokračovať odpor bude otvorený okruh.

  5.Vložte do zásuvky pre dodávky zásuvka uistiť sa, že to je úplne domov, potom pripojte rôznych prvkov EPA...ako zápästie prevlečte kábel, lavice alebo podlahové rohože pripojenie šnúry. To zabezpečuje, že EPA je na rovnakej zemi potenciál. Ako je všeobecne pracovisko má viac ako jednu zástrčku je možné použiť viac ako jeden EBP ak je viac spojenia sú potrebné.

  6.Upozornenie zástrčka musí byť použité iba pre ESD účely kontroly.

  7.Na EBP je uzatvorená a nemôže byť otvorený pre opravy. Testovať každé pripojenie použiť meter od konektora na zemi pin. Čítanie by mala byť medzi 0.9 a 1.1 M Ohm. Ako každý prípojný bod má svoje vlastné 1M Ohm odpor, odpor medzi dva konektory by mali byť približne 2 M Ohm. Všetky

  EBP' s sú testované a potom balené v sáčku.

  Štítky: gmail, autodesk, canva pro, štadióny, uzemňovací, vst, esd plug, devi, plex, licencie software.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty