Ivan-čaj s 100 tabliet (Cyprus úzke), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápnik, železo, zinok, horčík, draslík, sodík Ivan-čaj s 100 tabliet (Cyprus úzke), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápnik, železo, zinok, horčík, draslík, sodík Ivan-čaj s 100 tabliet (Cyprus úzke), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápnik, železo, zinok, horčík, draslík, sodík Ivan-čaj s 100 tabliet (Cyprus úzke), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápnik, železo, zinok, horčík, draslík, sodík

Ivan-čaj s 100 tabliet (Cyprus úzke), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápnik, železo, zinok, horčík, draslík, sodík

€3.38 €2.87
Skladom
w18529

Certifikácia: ce
Pôvod: RU(Pôvodu)
Názov Značky: Секреты Долголетия
Pohlavie: Unisex
Poplatok Jednotky: Fľaše
Balenie: Fľaša
Oddelenie Meno: V strednom veku
Hmotnosť: 45g
Čas Použiteľnosti: 2 Rokov

 • Ivan-čaj S

  Prírodný liek na prevenciu a komplexnej liečbe prostaty a prostaty adenoma. Spomaľuje (často úplne pozastavené) zvýšenie prostaty; -Potláča zápalové procesy; -Pozitívne ovplyvňuje činnosť srdca; -Pomáha s C-abnormality; -Zlepšuje metabolizmus; -Blokuje rozvoj prostaty adenoma; -Podporuje celkový tón tela, -Posilňuje imunitu.

  Popis

  Ivan-čaj (Cyprus úzke) vždy bol vysoko cenený pre svoje liečivé a ohromujúci chuťové vlastnosti. V starom Rusku, decoction tento závod bol použitý ako pre terapeutické účely a ako tonikum piť. Od polovice 19. storočia, Cyprus sa stal veľmi populárny v Európe, kde bol nazvaný kopor alebo ruský čaj. Jeho biotop zahŕňa všetky severnej pologuli. Cyprus rastie najmä na lesných pozemkoch alebo na výrub, ako aj na brehu čerstvej vody orgánov. Je to trvalka bylinné rastlina s ružovými kvetmi, dosahuje výšku jeden a pol až dva metre.

  Chemické zloženie list

  V mladých listov (pred ich obdobia kvitnutia) nie sú až 20% trieslovín a až do 15% živice, a tiež až 20% bielkovín zlúčeniny. Veľké množstvo vitamínov A, C, B1, B3, B5, B6 a pp. Je prirodzené CLADEM základných minerálnych látok, ako vápnik, železo, zinok, horčík, draslík, sodík, fosfor a mnoho ďalších. Obsahuje aj organické kyseliny, cukor, pectina, masť, bitteries a malý počet алкалоидов.

  Farmakologické vlastnosti Ivan-čaj:

  Normalizuje práce mužskej močovej a pohlavnej sústavy. Bráni vzniku prostaty adenoma, čo eliminuje potrebu pre operačný zásah. Odstraňuje zápal sliznice žalúdka a čriev. Má upokojujúci účinok na zvýšenie budenie nervového systému, ale zároveň slúži ako výborný tonizujúci prostriedok, nabíjanie Energiou na celý deň Normalizuje krvný tlak, má priaznivý vplyv na činnosť srdca. Vďaka obrovské obsah vitamínu C, má silný иммуномодулирующим, anti-toxické a antioxidačné vlastnosti. Podporuje obnovu buniek, čistenie krvi. Spomaľuje proces starnutia a výrazne znižuje riziko vzniku rakoviny. Má anti-tumor, antibakteriálne, úľavu od bolesti, potenie, zatekanie a mnohé ďalšie užitočné vlastnosti.

  Odporúčania na prijatie:

  Vziať dospelí 2 tablety 3-krát denne počas jedla. Samozrejme týždeň. Preventívne kurp-3 balenie. Terapeutické kurs-6 balíčkov. Nie je liek!

  Štítky: fox vinyl, pp, pp t tričko, obdobie, 40ml, vitamín d3, vitamín e, čistý zinok, c vitamín, kovový zinok.

 • Recenzie (5)

  • Elena Kwon

   Everything corresponds to the description, excellent vitamins for health especially in the winter, I order the third time. To the seller Thank you very much.

  • Goluhyd85

   The product corresponds to the description, the seller Thank you very much.

  • Gti Timan

   The release date is fresh.

  • Kargin 8

   Thank you, it came quickly, all at Russian. we will try and not get sick!

  • Bobjones12

   Came fast

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty