V rámci 5/10 Detí sčítanie A Odčítanie k vyučovaniu Matematiky Deti Mš Obrázok cvičebnica Pre deti Hračky V rámci 5/10 Detí sčítanie A Odčítanie k vyučovaniu Matematiky Deti Mš Obrázok cvičebnica Pre deti Hračky V rámci 5/10 Detí sčítanie A Odčítanie k vyučovaniu Matematiky Deti Mš Obrázok cvičebnica Pre deti Hračky V rámci 5/10 Detí sčítanie A Odčítanie k vyučovaniu Matematiky Deti Mš Obrázok cvičebnica Pre deti Hračky V rámci 5/10 Detí sčítanie A Odčítanie k vyučovaniu Matematiky Deti Mš Obrázok cvičebnica Pre deti Hračky V rámci 5/10 Detí sčítanie A Odčítanie k vyučovaniu Matematiky Deti Mš Obrázok cvičebnica Pre deti Hračky

V rámci 5/10 Detí sčítanie A Odčítanie k vyučovaniu Matematiky Deti Mš Obrázok cvičebnica Pre deti Hračky

€12.55 €7.65
Skladom
w18222

Jazyk: Čínske (Zjednodušené)
Publikácia Rok: 2010-Teraz
Formát: Brožovaná
Záväzné: Jemné Záväzné
stav: Nové
Vek: Vo Veku 2-5 Rokov
Pôvod: CN(Pôvodu)

  • Tento produkt činnosť 1.Postupujte podľa obchod sa dostať obrovské zľavy 2.Pri objednávke, dáme tajomný dar

    Popis produktu

    Dva zväzky: Pridať a odčítanie praxe do 5 Pridávať a odčítanie prax do 10 Strana: 36 strán/kniha Vhodný vek: 3-6 rokov starý Názov:Matematika učebnica Poznámka: prosím, aby 1-3 mm chyby na skutočný rozmer vzhľadom na ručné meranie! Ďakujeme ! Skutočná farba sa môže mierne líšiť od fotografie vzhľadom na obrazovke počítača je rozlíšenie, jas, kontrast, atď. Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás pred ochodom negatívnu spätnú väzbu, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám slúžili, ďakujeme za pochopenie! DÚFAM, ŽE MÁTE PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE!!!

    Štítky: deti výkon zariadenia, kniha angličtina, učenie čínske deti, kniha cvičenie, okrem matematiky, hd set, cvičenie notebook, hračky učenia čínskej, kniha matematika, dve peice nastaviť.

  • Recenzie (0)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty