Ultra Rias Lepidlo Riasy Lepenie Lepiacej Rýchlo Suché Dlhotrvajúci 50+ Dni pre Profesionálne Riasy Rozšírenia Ultra Rias Lepidlo Riasy Lepenie Lepiacej Rýchlo Suché Dlhotrvajúci 50+ Dni pre Profesionálne Riasy Rozšírenia Ultra Rias Lepidlo Riasy Lepenie Lepiacej Rýchlo Suché Dlhotrvajúci 50+ Dni pre Profesionálne Riasy Rozšírenia

Ultra Rias Lepidlo Riasy Lepenie Lepiacej Rýchlo Suché Dlhotrvajúci 50+ Dni pre Profesionálne Riasy Rozšírenia

€9.80 €5.98
Skladom
w18209

Názov Značky: NoEnName_Null
Materiál: Kórea Dováža Rias Lepidlo
Funkcia: Dlhá životnosť (až 50+ dní
Veľkosť: 5ml
Položka Druh: rias lepidlo
Číslo Modelu: FG-021

 • Super Ultra Lepidlo Pre Profesionálne Viskozita : 8-9 týždňov. Čas schnutia: 1-2 sekundy Pôvodu : Kórea Pozor !!! Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. V prípade, ak sa dostane do očí, umývanie s vodou. Len na profesionálne použitie pre rias rozšírenia. Vyhnúť priamym slnečným svetlom, na suchom. chladnom a dobre vetranom interiéri skladovanie. Zloženie:Sekundové,Poly Alkyl methacrylate. Poly lsosyanate, Pigment, Voda, Metyl Pyrrolidone. Špeciálna Služba: Všetky fotografie z tejto série položky sú skutočné produkt foto zobraziť, ak chcete predávať ich na webstie vám môžeme ponúknuť originálne fotografie bez vodotlače na vás, či chcete zobraziť ich zákazníkom, sme sa tiež môže poslal katalóg s celej fotografie na vás, prosím, neváhajte a kontaktujte nás.

  Štítky: lepidlo super, rias pre lepidlo, mlen magnet rias, Gracens, l lash extension, duo lepidlo lash, lepidlo lash, oko lash s lepidlom, 30 mm rias, rias strany.

 • Recenzie (2)

  • Giggitydaver

   I never got the product.

  • Rebelacion13

   The parcel was delivered 2 weeks after order and was delivered quickly.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty