Malý Digitálny Budík Je Vhodný Na Spanie Ľudí. Ultra-veľký Objem Budík Malý Digitálny Budík Je Vhodný Na Spanie Ľudí. Ultra-veľký Objem Budík Malý Digitálny Budík Je Vhodný Na Spanie Ľudí. Ultra-veľký Objem Budík Malý Digitálny Budík Je Vhodný Na Spanie Ľudí. Ultra-veľký Objem Budík Malý Digitálny Budík Je Vhodný Na Spanie Ľudí. Ultra-veľký Objem Budík Malý Digitálny Budík Je Vhodný Na Spanie Ľudí. Ultra-veľký Objem Budík

Malý Digitálny Budík Je Vhodný Na Spanie Ľudí. Ultra-veľký Objem Budík

€4.69 €3.38
Skladom
w18139

Dĺžka: //mm
Pôvod: CN(Pôvodu)
Je To Inteligentné Zariadenie: No
Podpora Dropshipping: Podpora Veľkoobchod
Názov Značky: luxfacigoo
Funkcia: Snímanie Dotykom
veľkosť produktu: dĺžka 4.9*2.6*1.4 palcov
Šírka: //mm
Číslo Modelu: led
Package Zahrnuté: 1*Hosť, 1*USB nabíjací kábel, 1*anglický manuál
Materiál: //
Hmotnosť: //g
Podpora Rýchle Dodanie: Podpora Maloobchodu
Motivity Typ: Digitálne
Štýl: Moderné
Veľkosť Obrazovky: 5 palcov
Farba písma: Zelená a Biela
Typ Obrazovky: led
Formulár: Jednu Tvár
Typ Displeja: Digitálne
Priemer: //mm
Tvar: Námestie

 • Popis:

  --Dizajn je jednoduchý a elegantný, full LED zrkadlo obrazovky, high-end atmosféru, vzhľad prijíma vzor technológie, a ruka cíti pohodlne. Je vhodný do spálne, obývacej izby, štúdia a vonkajšie použitie (nie je vrátane 4 3A batérie). To môže byť dobre integrované do rôznych použitie prostredia bez toho, aby nápadný.

  --Jednoduché ovládanie, každé tlačidlo zodpovedá funkcia, jednoduché a ľahko použiteľné.

  --42 vysoko kvalitné LED lampa korálky, ktoré je možné upraviť na 6 úrovní jasu, a môže byť upravená na optimálny jas v rôznych prostrediach.

  --Podporu 12 hodín a 24 hodín jedno-tlačidlo prepnúť.

  --Dotyk budík, snooze funkcia (po budík zvoní, stačí prejsť prstom v hornej časti budík prepnúť do spánkového režimu po dobu 5 minút. Stlačte a podržte budenie tlačidlo, ak chcete budík vypnúť. Ak budete musieť znova spustiť, stlačte a podržte tlačidlo alarm. )

  --Podporu rýchle nabíjanie, dve nabíjanie pomocou pripojenia USB porty, výstupný bod je 5v 2 stlačením tlačidla môžete rýchlo nabíjať dve zariadenia naraz. (Pri použití batérie, to môže len moc budík, a nepodporuje rýchle nabíjanie)

  - Duálne napájanie prevádzkový režim: 4XAAA batérie alebo externého 5V napájanie (bez napájania, len kabeláž) (batérie môžu byť použité pre obchodné cesty, a moc je zapojený do elektrickej siete doma). V stave externého napájania 3A batérie je neaktívne a nie dať budík napájaný.

  --65-100dB veľké bzučiak alarmy, vhodné na spanie ľudí a ľudí so sluchovo.

  Špecifikácie:

  Veľkosť produktu: dĺžka 4.9*2.6*1.4 palcov

  Obrazovka veľkosť: 5 cm

  Farba písma: zelená a biela

  Package Zahrnuté:

  1*Hosť

  1*USB nabíjací kábel

  1*anglický manuál

  Štítky: alexa wecker, digitálne hodiny na stenu garáže, Bluetooth Rádio Hodiny, hodiny fm rádio, alarm lampa, inteligentný budík, veľké hodiny na stenu, hodiny islam, budík ciferný, hodiny na stenu.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty