PGYTECH DJI Mavic 2 Pro Filtre Drone Objektív Filter ŽÚ4 MRK-CPL UV Filter, Držiak ND8 16 32 64 ND Filtre pre kolesá Mavic 2 Pro Drone PGYTECH DJI Mavic 2 Pro Filtre Drone Objektív Filter ŽÚ4 MRK-CPL UV Filter, Držiak ND8 16 32 64 ND Filtre pre kolesá Mavic 2 Pro Drone PGYTECH DJI Mavic 2 Pro Filtre Drone Objektív Filter ŽÚ4 MRK-CPL UV Filter, Držiak ND8 16 32 64 ND Filtre pre kolesá Mavic 2 Pro Drone PGYTECH DJI Mavic 2 Pro Filtre Drone Objektív Filter ŽÚ4 MRK-CPL UV Filter, Držiak ND8 16 32 64 ND Filtre pre kolesá Mavic 2 Pro Drone PGYTECH DJI Mavic 2 Pro Filtre Drone Objektív Filter ŽÚ4 MRK-CPL UV Filter, Držiak ND8 16 32 64 ND Filtre pre kolesá Mavic 2 Pro Drone PGYTECH DJI Mavic 2 Pro Filtre Drone Objektív Filter ŽÚ4 MRK-CPL UV Filter, Držiak ND8 16 32 64 ND Filtre pre kolesá Mavic 2 Pro Drone

PGYTECH DJI Mavic 2 Pro Filtre Drone Objektív Filter ŽÚ4 MRK-CPL UV Filter, Držiak ND8 16 32 64 ND Filtre pre kolesá Mavic 2 Pro Drone

€18.79 €13.15
Skladom
w17947

Názov Značky: pgytech
Veľkosť: 7.9*7.8*2.5cm
Pôvod: CN(Pôvodu)
Možnosť 4: ND8 16 32 64 Filtre S
Možnosť č. 1: HD-ŽÚ4
farba: Farebné
Funkcia: drone príslušenstvo
Package: Áno
Kompatibilné Drone Značky: DJI
Model: DJI Mavic 2 Drone
Možnosť 3: MRK-UV
Hmotnosť: 10g
Možnosť 5: ND(8 16 32 64)-PL Nastaviť Filtre
Typ Filtra: ND Filter
Možnosť 2: MRK-CPL
Číslo Modelu: P-HAH-03
Podpora: DJI Gimbal

 • Pomocou SCHOTT (Nemecko) optické sklo

  Aby sa splnili prísne požiadavky ofprofessional fotografov,PGYTECH MAVIC AIRFilter (PRO) sklo je vyrobené z najjemnejšej Schott(nemecky) skla.

  Optické sklo sivého povlaku, znižuje farebné odchýlky

  Používa nemecký SCHOTT sklenená ako jeho basematerial. Viac brúsenie a polishingprocesses a lAD multi-layer náterových technológií s cieľom zabezpečiť najvyššiu requirementsof high-definition kvalite obrazu.

  Rozšírené objektív povlak technológie

  Tvrdené super vodotesný povlak, ktorý je ľahko čistiteľné a odolné proti poškriabaniu.

  Extrémne Ľahké CNC Letectva Hliníkový Krúžok

  ach filter váži len 2 gramy, a nemá vplyv na výkon fotoaparátu alebo letu rozsahu. Vysoká kvalitný farebný náter, jednoduchá inštalácia, Zodpovedá EÚ ROHS prostredie duševné normy limit na škodlivé látky

  UV Filter

  UV filter sa tiež nazýva uv filter, hlavne zabraňuje UV svetla do fotoaparátu,zabraňuje modré svetlo ovplyvniť obrázkov, na more, hory a iných otvorených oblastiach,wherethe svetlo môže byť modrasté alebo belavá. Pomocou UV filter vo vysokých horách alebo nadmorskej výšky, zvyšuje distancefield zábere a robí pre jasný záber.A tak poskytuje ochranu aj na kameru.

  ND Filter

  ND filter sa tiež nazýva Zníženie svetla, filter, alebo Neutrálny filter znižuje množstvo lightin veľmi svetlé podmienky tak, že fotoaparát môžete vybrať správnu hodnotu expozície a avoidexcessive expozície. To tiež zvyšuje sýtosť farieb obrázka, je obraz viac transparentné a nažive.Môžete tiež použiť pomalú rýchlosť uzávierky strieľať niektoré špeciálne efekty, ako napríklad hmla, ofwater, ľahká trať v noci, atď.Pri snímaní videa v priamom slnku, môžete znížiť shutterspeed odpočítaním objektívu, tak, že video má vhodné motion blur a vyzerá vyvážené.PGYTECH ND filter (Profesionálne) používa nemecký SCHOTT sklenená ako jej základného materiálu, viac brúsenie andpolishing procesov a IAD multi-vrstvou náteru technológie na zabezpečenie najvyššieho výkonu a ensurehigh-definícia kvality obrazu.

  CPL Filter

  Na CPL filter sa tiež nazýva Kruhové Polarizer, sa používa najmä na odstránenie škodlivých nekovové reflectedlight, a zvýšiť farba koncentrácia. To tiež zlepšuje modrá obloha, biele oblaky zdôrazňuje, robí obraz dôkladnejšie, zlepšuje jasnosť obrazu a celkovo vytvára viac výrazné a živé fotografie. t isalso často používa strieľať cez sklo, voda a podmorské scenérie.

  ND-PL Filter

  ln oblasti bezpilotné lietadlá a letecké fotografie, drone šošovky majú obmedzenia na citlivosť a hmotnosti. PGYTECH vytvoril syntézy ND a PL filter,váha len 1,1 g poskytovanie fotograf s dlhodobou expozíciou čas a eliminuje polarizované svetlo.Tento filter kombinuje to najlepšie z dvoch svetov, a je výkonný nástroj pre letecké fotografie a tvorcovia obsahu.

  HD-GND Filter

  Vhodné pre veľký kontrast medzi nebom a zemou, ak groundexposure je normálne, obloha bude viac vystavená.Najmä keď je zamračené, východ, západ slnka, atď., svetlo rozdiel problém bude vážnejšie;Používanie gradient filter môže účinne rovnováhu svetlo pomer a kontrast, aby avoidover-expozícia z vrcholov.

  Štítky: DJI, hah mužov, osmo akcie pgytech, dji filter, filter nd64, espresso filter, kolesá mavic 2 pro nd, dji iskra, vzduchový filter mavic, filter mavic 2 zoom.

 • Recenzie (2)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty