Drevospracujúci olepovanie Obrábacie Doska Pásy PVC Rovno Zastrihávač Vyprázdniť Hlavu s hlavou Nôž Drevospracujúci olepovanie Obrábacie Doska Pásy PVC Rovno Zastrihávač Vyprázdniť Hlavu s hlavou Nôž Drevospracujúci olepovanie Obrábacie Doska Pásy PVC Rovno Zastrihávač Vyprázdniť Hlavu s hlavou Nôž Drevospracujúci olepovanie Obrábacie Doska Pásy PVC Rovno Zastrihávač Vyprázdniť Hlavu s hlavou Nôž Drevospracujúci olepovanie Obrábacie Doska Pásy PVC Rovno Zastrihávač Vyprázdniť Hlavu s hlavou Nôž Drevospracujúci olepovanie Obrábacie Doska Pásy PVC Rovno Zastrihávač Vyprázdniť Hlavu s hlavou Nôž

Drevospracujúci olepovanie Obrábacie Doska Pásy PVC Rovno Zastrihávač Vyprázdniť Hlavu s hlavou Nôž

€19.69 €10.24
Skladom
w17936

veľkosť balenia: 140 * 90 * 97mm
Edge band šírka: 0-40 mm
Číslo Modelu: QS-322
Pôvod: CN(Pôvodu)
Hrana hrúbky: Pod 0,5 mm
Názov Značky: newswan
Hmotnosť: 207g
Materiál: vysoko uhlíkovej ocele čepeľ + inžinierstva plastové
stav: Nové

  • Drevospracujúci olepovanie Obrábacie Doska Pásy PVC Rovno Zastrihávač Vyprázdniť Hlavu s hlavou Nôž

    Existujú dve možnosti, vyprázdniť hlavu a zastrihávač, cena je rovnaká, prosím, povedzte mi, ktorý z nich si chcieť, keď ste objednávku!!! Existujú dve možnosti, vyprázdniť hlavu a zastrihávač, cena je rovnaká, prosím, povedzte mi, ktorý z nich si chcieť, keď ste objednávku!!! Komoditné meno: flush vedúci / zastrihávač Materiál: vysoko uhlíkovej ocele čepeľ + inžinierstva plastové Edge band šírka: 0-40 mm / 15-40 mm Hmotnosť: 207g / 117 g Hrana hrúbka: pod 0,5 mm Veľkosť balenia: 140 * 90 * 97mm Vhodný materiál: pružný melamín papier, dyha, plastov, PVC, atď. Funkcie: 1. Môže to presne a kategoricky odrežte prebytok olepovanie dosky, a nebude poškodiť už pripojené olepovanie. 2. Na gilotína dizajn môže znížiť silu používa pri rezaní. 3. Vhodné pre olepovanie s hrúbkou pod 0,5 mm a šírka do 40 mm.

    Štítky: olepovanie stroj dizajn, diamond pictur, zastrihávač dreva, vŕtačka pre aeg, dvierka mdf, bander, zcc ct, trochu držiteľ plastové, olepovanie strojov, olepovanie stroj ručné.

  • Recenzie (1)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty