Koenzým Q10 Kapsule CoQ10 Antioxidant pre Zdravie Srdca a Doplniť Kardiovaskulárne Krvný Tlak Anti-Aging Koenzým Q10 Kapsule CoQ10 Antioxidant pre Zdravie Srdca a Doplniť Kardiovaskulárne Krvný Tlak Anti-Aging Koenzým Q10 Kapsule CoQ10 Antioxidant pre Zdravie Srdca a Doplniť Kardiovaskulárne Krvný Tlak Anti-Aging Koenzým Q10 Kapsule CoQ10 Antioxidant pre Zdravie Srdca a Doplniť Kardiovaskulárne Krvný Tlak Anti-Aging Koenzým Q10 Kapsule CoQ10 Antioxidant pre Zdravie Srdca a Doplniť Kardiovaskulárne Krvný Tlak Anti-Aging Koenzým Q10 Kapsule CoQ10 Antioxidant pre Zdravie Srdca a Doplniť Kardiovaskulárne Krvný Tlak Anti-Aging

Koenzým Q10 Kapsule CoQ10 Antioxidant pre Zdravie Srdca a Doplniť Kardiovaskulárne Krvný Tlak Anti-Aging

€18.02 €12.62
Skladom
w17873

Špecifikácia: 60 Pcs/Bottle
Spôsob Skladovania: Tesnenie, Majte Na Chladnom a Suchom Mieste
Funkcia: Pomôcť Kardiovaskulárne Ochorenia
Odporúčané Použitie: 1 Kapsula Raz, 2 Krát Denne
Čas Použiteľnosti: 24 Mesiacov
Pohlavie: Unisex
Pôvod: CN(Pôvodu)
Balenie: Fľaša
Poplatok Jednotky: Fľaše
Položka: koenzým q10
Pozornosť: Tento Produkt nemôže Namiesto Medicíny.
Zloženie: koenzým q10
Názov Značky: BAINIANJIANTI
Certifikácia: CFDA
Nevhodné Davu: Deti, tehotné ženy, dojčiace matky a alergikov
Produkt Normy: Q/WZK 0044S
Číslo Schválenia: Krajina Potraviny Zdravé Č.G20110661
Oddelenie Meno: V strednom veku

 • Koenzým Q10 Kapsule CoQ10 Antioxidant pre Zdravie Srdca a Doplniť Kardiovaskulárne Krvný Tlak Anti-Aging

  Produkt: Koenzým Coq10

  Množstvo: 60 Ks/Fľaše, Podporuje Nervové a Svalové zdravie† Prispieva na Srdce a Cievne zdravie† Nevyhnutné na výrobu Energie† Prospešné pre tých, ktorí Statin drogy†

  CoQ10 je silný antioxidant, ktorý je nevyhnutnou živinou pre funkciu buniek v tele a bolo preukázané, že majú početné zdravotné výhody v klinickom výskume.^ CoQ10 koncentrácie, pokles, ako starneme. Srdce je obzvlášť náchylný na zníženie CoQ10. Ktorým sa dopĺňa táto dôležitá pre zdravie srdca antioxidantov môže pomôcť podporu zdravého starnutia.† CoQ10 prináša dôležité antioxidanty a živiny, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý kardiovaskulárny systém a zdravého krvného tlaku už v normálnom rozmedzí.† CoQ10 nie je slúžiť ako náhrada za Statin terapia, ani by ste mali prestať užívať akýkoľvek predpísané lieky a zároveň dopĺňajú s CoQ10.

  ^Statins (cholesterol-zníženie drogy) znížiť prirodzenú produkciu CoQ10. Statin-indukovanej CoQ10 je nedostatok sa dá predísť s doplnkové CoQ10.†

  Odporúčané Použitie:

  Trvať dva softgel za deň s plným pohárom vody, najlepšie po jedle alebo podľa pokynov svojho zdravotnícky pracovník.

  Zloženie:

  Koenzým Q10, Vitamín E, Wheatgerm Olej, Glycerín, Čistená Voda

  Upozornenie:

  Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali poradiť so svojim lekárom pred použitím tohto produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

  Pred užitím tohto produktu prosím, poraďte sa so svojím lekárom, ak máte zdravotné problémy, alebo užívajú akékoľvek lieky. Výživové doplnky môžu ovplyvniť spôsob, akým lieky práce. Ak dostanete recept na liek, vždy informujte svojho zdravotníckeho pracovníka, čo výživových doplnkov, ktoré užívate.

  Viac informácií je na Štítku. 1. Plnú náhradu, ak tieto 3 podmienky sa vyskytujú počas prepravy:

  a. Ak sa položky nemôžu byť delievered, ktoré sú do 60 dní odo dňa odoslania;

  b. Ak sú položky hold tým, custom a nemôže vykonať colné odbavenie;

  c. Ak položiek došlo k jeho poškodeniu počas prepravy.

  2. Ako zabezpečiť kvalitu výrobkov?

  Prijaté 14 certifikátov "Spojené Štáty, EÚ Pass", ako GMP, HACCP, PLECHOVKY, cGMP, IS014000, ISO9001, OHSAS18001, NÁM NSF certifikácia, US FDA registráciu, a pod.

  3. Môže byť výrobky odoslané do mojej krajiny?

  Produkt rozhranie, ak môžete objednať úspešne, to znamená, že by to mohlo byť odoslaný do vašej krajiny.

  4. O obale výrobku.

  Vzhľadom na veľké množstvo predaj na svete, obal sa často mení, ako rozdiel medzi obalov a fliaš. Zaručujeme, že predáva produkty sú 100% pravé pre výrobcu, môžete si kúpiť a používať s dôverou. 5. O kapsule zmäkčenie, lepenie, atď.

  BIOHEC kapsule výrobky sú vyrobené z želatína ako kapsule materiálu. Vzhľadom na jej vlastnosti, alebo počasia v doprave, môže spôsobiť kapsule zmäkčenie, lepenie, atď., to nemá vplyv na kvalitu produktu. Môžete otvoriť fľašu spp produktu, vložte ho do desiatok chladnička čerstvej vrstvy, vziať ju za 1-2 dni, zatvorte veko a netraste s ním oddeliť kapsúl.

  6. Ako dlho bude trvať, než mať efekt?

  Doplnky stravy nie sú liekom a nemôžu vyliečiť choroby. To trvá nejaký čas sa vysporiadať pre chronické choroby a sub-zdravotné podmienky. Ľudské telo potrebuje určité metabolického cyklu, ktorá si vyžaduje neustále doplnení a pomáha pri zdravé životné návyky, ktoré by mohli zlepšiť zdravotné problémy.

  Štítky: q10 sérum, q10, koenzým q10, coq10, coenzima q10 prášok, počítačový stôl na pc, doplnok, episilk koenzým q10 sérum, box tv, výživový doplnok.

 • Recenzie (1)

  • Slcruz12

   Внешне все прилично .Срок годности -2022

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty