XHE20, IP67 2pin Vodotesné konektory, LED napájací kábel konektor samec a samica, auto konektor, elektrickú zástrčku XHE20, IP67 2pin Vodotesné konektory, LED napájací kábel konektor samec a samica, auto konektor, elektrickú zástrčku XHE20, IP67 2pin Vodotesné konektory, LED napájací kábel konektor samec a samica, auto konektor, elektrickú zástrčku XHE20, IP67 2pin Vodotesné konektory, LED napájací kábel konektor samec a samica, auto konektor, elektrickú zástrčku XHE20, IP67 2pin Vodotesné konektory, LED napájací kábel konektor samec a samica, auto konektor, elektrickú zástrčku XHE20, IP67 2pin Vodotesné konektory, LED napájací kábel konektor samec a samica, auto konektor, elektrickú zástrčku

XHE20, IP67 2pin Vodotesné konektory, LED napájací kábel konektor samec a samica, auto konektor, elektrickú zástrčku

€7.06 €5.64
Skladom
w17710

Číslo Modelu: XHE20 konektor 2 pin
Názov Značky: SZJELEN

 • Milí priatelia: Vitajte v našom obchode, mohli by ste, prosím, chvíľku pozrieť sa na tento návod? Ďakujem. 1. S cieľom vybrať tie správne produkty, staráme sa kategórie pre vás, ak máte ďalšie dopytu, ako sú nárazníky potrebné, alebo nie, nálepky, môžete zanechať odkaz, ak ste objednávku, samozrejme, môžete získať v nás kontaktujte priamo. 2. Ak potrebujete zváracieho drôtu konektor je poskytovaná paramper lepšie ako kábel a konektor špecifikácia. Ak je kábel pre profesionálny tím, uveďte zvaru definícia. 3. Máme dobrú cenu a pre veľké množstvo, a kábel môžete prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka 4. Prosím, poslať správu a povedzte nám, aký typ budete chcieť, keď urobíte objednávku! Ak máte záujem, pls, neváhajte a kontaktujte nás pre viac produktov, 2414253717 (at) QQ (dot) com Vďaka 5. Všetky naše ceny sú maloobchodné ceny, ak máte miesto objednávka viac ako 10 jednotiek, by sme chceli ponúknuť 10% zľava na všetky objednávky nad 20 jednotiek, sme ako na to, ponúkame 20% zľavu. Ak máte akékoľvek hromadné objednávky, prosím, neváhajte a kontaktujte nás pre viac zliav 6. Bez ohľadu na to, aké množstvo by sme byť radi, že vám pošleme potrebné tovaru, a ponúknuť sledovacie číslo zásielky môžete sledovať tovaru. 7. Konektor je medzinárodná značka predáva konektor kompatibilita, prosím, zvoľte číslo dielu podľa toho, čo potrebujete. Akékoľvek číslo, ktoré potrebujete potvrďte, prosím, kontaktujte saler špecifikácie. Ďakujeme vám za vašu dôveru Informácie o Doprave: A: všetky ich príkazy majú sledovacie číslo na sledovanie tovaru v ktoromkoľvek čase. Nezáleží na tom, koľko si kúpiť. B: všetky objednávke nad 200 eur, vám zašleme tovar prostredníctvom DHL, akonáhle je to možné, môže byť dosiahnutý do 5 dní. Podľa objednávky USD $ 200, my vám tovar poslať prostredníctvom balík, trvá niekoľko dní. Ak vaša objednávka hodnotu pod 200 dolárov, a chcete dodanie DHL, prosím, kontaktujte nás platiť USD $ 15 za doručenie.

  Štítky: elektrický konektor pripojenie, 8 mm dc napájací konektor, pin konektorov, 2 konektor pin, konektor mc4, auto konektor, usb spp ip67, dc konektor, mijia led conector, zásuvky na stenu.

 • Recenzie (2)

  • Nastya Gudzovskaya

   Super

  • Dlg 6 Air

   розетки супер

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty