HP Ozubeného Prenosné jednotky 2x3 HP Ozubeného Prenosné jednotky 2x3 HP Ozubeného Prenosné jednotky 2x3 HP Ozubeného Prenosné jednotky 2x3 HP Ozubeného Prenosné jednotky 2x3 HP Ozubeného Prenosné jednotky 2x3

HP Ozubeného Prenosné jednotky 2x3 "Instant Foto Tlačiareň, Nálepky, Tlač Obrázkov na Zinok Sticky-Cúval Papier iOS a Android Zariadenia

€163.26 €81.63
Skladom
w17434

Obojstranná Tlač: Áno
Podporuje Sieťové Tlačové: Káblové
Certifikácia: ŽIADNE
Max Veľkosť Papiera: A0
Pôvod: CN(Pôvodu)
Rýchlosť Tlače: 20ppm
Druh: Iné
Podávanie Papiera Režim: Auto
Typ Rozhrania: Bluetooth

 • HP Ozubeného Prenosné jednotky 2x3"Instant Foto Tlačiareň (Luna Pearl) Tlač Obrázkov na Zinok Sticky-Cúval Papier zo svojho zariadenia so systémom iOS a Android Zariadenia

  Informácie o výrobku

  Farba: Fialová | Štýl: Tlačiareň

  Rozmery Produktu

  4.63 x 3.15 x 0.98 palcov

  Položka Hmotnosť

  7.1 uncí

  Farba

  Lila

  Podpora:

  Android, IOS

  Batérie

  1 Lítium-Polymérovej batérie požadované. (súčasťou balenia)

  O tejto položky sa To hodí vám. P. keď("ReplacementPartsBulletLoader").execute(funkcia(modul){ modul.initializeDPX(); })

  Vrecko-veľkosť tlačiarne -- O veľkosti smartphone, tlačiareň ide kdekoľvek. Môže sa ľahko zmestí do tašky alebo batohu, a je to tak ľahké ste si sotva všimnete, že je to tam.

  Bezproblémové pripojenie Bluetooth -- Umožňuje a niekoľko priateľov, pripojiť sa a môžete bezdrôtovo tlačiť súčasne; Až 313 x 400 dpi (bodov na palec) farebné rozlíšenie -- vám Poskytuje kvalitné okamžité fotografie.

  Jednoduchý papier zaťaženie -- Otvorený hornej časti tlačiarne, pokles papier, a spustite tlač. Začíname hneď s zahrnuté 10-účtovná pack foto papier.

  Jednoduché sociálne médiá tlač --- Ľahko tlačiť fotografie zo sociálnych médií. Pripojte svoje kontá v sociálnych sieťach k HP Ozubeného App a okamžite sa niektorou z týchto fotografií do farebné výtlačky.

  HP Ozubeného App-môžete ľahko prispôsobiť svoje fotografie pred tlačou je. Pridať filter, rám, nálepky, text, emojis, a zobraziť augmented reality videá a animácie.

  Štítky: 3d kávy tlačiareň, portabl tlačiareň, šélachom 3d tlač, mini tlačiareň, tlačiareň, papier phomemo, hp, fuji nálepky, brat tlačiareň, originál, hp notebook.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty