2 Sady/pack Tiger Hernej Myši Nohy Myši Skate Pre Logitech G502 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse 2 Sady/pack Tiger Hernej Myši Nohy Myši Skate Pre Logitech G502 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse 2 Sady/pack Tiger Hernej Myši Nohy Myši Skate Pre Logitech G502 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse 2 Sady/pack Tiger Hernej Myši Nohy Myši Skate Pre Logitech G502 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse 2 Sady/pack Tiger Hernej Myši Nohy Myši Skate Pre Logitech G502 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse 2 Sady/pack Tiger Hernej Myši Nohy Myši Skate Pre Logitech G502 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse

2 Sady/pack Tiger Hernej Myši Nohy Myši Skate Pre Logitech G502 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse

€5.11 €4.19
Skladom
w156

Druh: Myš Korčule
Pôvod: CN(Pôvodu)
Názov Značky: NoEnName_Null

 • 2 Sady Tiger Hernej Myši Nohy Myši Skate Pre logitech G502 LIGHTSPEED Bezdrôtové

  Špecifikácie:

  Kompatibilné s: logitech G502 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse

  Arc špičkovým dizajnom

  Farba: Biela

  Materiál: (PTFE)

  Zahusťovanie nahradenie typ, pre nahradiť pôvodný myši nohy

  Množstvo: 2 sady za balík

  Náš tip:

  Zistili sme, že po použití handričku podložka pod myš pre obdobie, povrch je podložka pod myš sa poškodí na rôznych stupňoch. Pôvodný rovný povrch bude mať veľký počet vlna úľavy, ktorá bude originál hladkú podložku pod myš, stať sa sťahujúci a ťažké používať, a cítiť sa stanú chaotické. Tiger Hier 2018 nové vydanie Myši nohy zmeny tradičné rovný okraj myši nohy, tak, že ostré nohy nálepky okraji stáva hladká, už znížiť vaše obľúbené podložka pod myš, arc okraji tvar, vyhnúť opotrebenia, pridať ochranu pre vaše podložka pod myš

  KUPUJÚCI ČÍTANIE:

  Tento produkt je náhrada myši nohy. Po odstránení pôvodnej myši nohy nálepky, čistenie spodnej časti plášťa alkoholických bavlna, ktorá je priložená v balíku, a potom prilepte novú myš nohy.

  Po vybratí priehľadný ochranný film na myši nohy, opatrne priložte nohy groove na myši spodnej časti plášťa, potom platí mierny tlak, aby sa zmestili na nohy.

  Nie opakovane nalepiť a lúpať nohy nálepky.

  Balenie obsahuje:

  1 Pack x Myši Skate(2Sets)

  Štítky: slávne model o myš, g502 logitech, myš, logitech g502 bezdrôtové, mause sem fio, myší puzdro, m185, tiger herné glide, logitech, myš logitech.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty