Pôvodný New Black Shark PUBG Herné Ramenný Spúšť pre Black Shark 3 3 3 Pro Andorid IOS mobilný telefón, Univerzálny hra spúšť Pôvodný New Black Shark PUBG Herné Ramenný Spúšť pre Black Shark 3 3 3 Pro Andorid IOS mobilný telefón, Univerzálny hra spúšť Pôvodný New Black Shark PUBG Herné Ramenný Spúšť pre Black Shark 3 3 3 Pro Andorid IOS mobilný telefón, Univerzálny hra spúšť Pôvodný New Black Shark PUBG Herné Ramenný Spúšť pre Black Shark 3 3 3 Pro Andorid IOS mobilný telefón, Univerzálny hra spúšť Pôvodný New Black Shark PUBG Herné Ramenný Spúšť pre Black Shark 3 3 3 Pro Andorid IOS mobilný telefón, Univerzálny hra spúšť Pôvodný New Black Shark PUBG Herné Ramenný Spúšť pre Black Shark 3 3 3 Pro Andorid IOS mobilný telefón, Univerzálny hra spúšť

Pôvodný New Black Shark PUBG Herné Ramenný Spúšť pre Black Shark 3 3 3 Pro Andorid IOS mobilný telefón, Univerzálny hra spúšť

€21.35 €16.23
Skladom
w1268

Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE
Názov Značky: Black Shark
Pôvod: CN(Pôvodu)
Oblek pre: Black shark 3 3s 3pro

 • Popis:

  Úplne nové a vysokej kvality Vyrobená z matnej zliatiny materiálu, anti-sklzu a cítiť sa lepšie, viac flexibilná prevádzka Omron mikro spínač sa používa vo vnútri tlačidlo, a odrazu je aktivovaná, rýchlo, môžete ovládať spúšťa jednoducho Nie je potrebné, Bluetooth, plug and play a Prijať uchytenie a upevnenie dizajn, môže byť upevnený mobilný telefón s 6 mm-11.4 mm hrúbka Použitie medi-zliatiny striebra vodivé médium na zníženie rušenia, súčasného magnetického poľa na obrazovke. Kapacitný micro-frekvencia snímania bez omeškania a nie náhodný dotyk Štrbinový dizajnu nemusí blokovať všetky tlačidlá a porty Hra Jesť Kuracie Artefakt, Black Shark Gaming Mobilné Hry Ramenný Tlačidlo Univerzálny pre Android a Apple | Matný Hliníkový Tlačidlo | Omron Micro Switch | Smart Prenosný Dizajn

  Android Apple Universal Rýchle a jednoduché, inteligentné a pohodlné, Nie je potrebné pre Bluetooth, čisto fyzické mapovanie. To môže byť prispôsobený na hlavnej Apple a Android modely. Prijíma uchytenie a upevnenie dizajn, hrúbka rozsah mobilný telefón môže byť upevnený 6mm-11.4 mm, a to je prenosný a je pripravený na použitie.

  Čisto fyzické mapovanie, jednoduché a ľahké použitie Použitie medi-zliatiny striebra vodivé médium na zníženie rušenia ľudské telo je súčasné magnetické pole na obrazovke. Kapacitný micro-frekvencia snímania teploty riešenie odmieta meškania a nepravdivé dotkne, zabezpečenie herné úrovni prevádzky.

  Matnej zliatiny tlačidlá, pohodlné prst pocit, ostrý strane pocit tlačidlo používa rovnaký typ Omron micro switch vnútri hernej myši, ktorý sa domnieva, ostrý pri stlačení, a odrazu spúšťa rýchlo. Tlačidlá majú laminárne moderný arc a povrch je ošetrené matný povrch zabezpečiť pohodlie a odolnosť proti sklzu pri ich používaní. Štrbinový dizajn, žiadne bočné tlačidlá Intímne detail design, vnútorný drážkovanie, aby sa zabránilo náhodnému dotyku spínač, objem a iných tlačidiel, Pozri tu pre odporúčané nastavenia hry Odporúčajú rôzne mobilné hry, ktoré podporujú v hre tlačidlo prispôsobenia, ako je "Mier Elite", základné nastavenia sú nasledovné:

  Štítky: príslušenstvo prepínač, žralok hračka, telefón pubg mobile, chrono trigger, black shark 3 pro prípade, ovládanie pubg, black shark 3 pro, bojisko, xiao black shark 3 príslušenstva, blak žralok 3 pro.

 • Recenzie (4)

  • Matthew Or Bigdaddy2000

   I arrive in perfect condition and fast for Mexico, you see the quality of the materials and all well packaged.

  • Taiudogpw

   As the description. Orginal in box.

  • Eliseeva

   Fire

  • Ocblueyez

   The product does not work and after-sales service is zero, no refund from them. To avoid if you do not want to be disappointed.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty