289 Profesionálne Ručné Make-Up Štetce Mäkká Modrá Veverička Koza Vlasy Malé Zvýrazňovač Očné Tiene Blending Brush Make Up Štetec 289 Profesionálne Ručné Make-Up Štetce Mäkká Modrá Veverička Koza Vlasy Malé Zvýrazňovač Očné Tiene Blending Brush Make Up Štetec 289 Profesionálne Ručné Make-Up Štetce Mäkká Modrá Veverička Koza Vlasy Malé Zvýrazňovač Očné Tiene Blending Brush Make Up Štetec 289 Profesionálne Ručné Make-Up Štetce Mäkká Modrá Veverička Koza Vlasy Malé Zvýrazňovač Očné Tiene Blending Brush Make Up Štetec 289 Profesionálne Ručné Make-Up Štetce Mäkká Modrá Veverička Koza Vlasy Malé Zvýrazňovač Očné Tiene Blending Brush Make Up Štetec

289 Profesionálne Ručné Make-Up Štetce Mäkká Modrá Veverička Koza Vlasy Malé Zvýrazňovač Očné Tiene Blending Brush Make Up Štetec

€8.20 €7.79
Skladom
w1234

Rukoväť Materiál: Drevo
Používa Sa S: Štetec Zvýrazňovač
Položka Druh: Make-Up Štetec
Počet Kusov: Jedna Jednotka
Kefa Materiál: Koza Vlasy
Pôvod: CN(Pôvodu)
Číslo Modelu: H001974

 • Čierne vlasy, tie sú vyrobené zo zmesi nealkoholického saikoho kvality koza vlasy a modré veverička vlasy, ružové a biele vlasy, tie sú vyrobené z mäkkej saikoho koza vlasy. Malá kefa s vystuženým vlasy tvar, ponúka dobré ovládanie pre zvýraznenie. Vyzdvihnúť niektoré zvýrazniť prášok s tipy vlasov, jemne naneste ju na T-zónu, líca, brada oblastiach alebo amor je luk. Je tiež vhodný pre použitie a miešanie očné tiene, najmä v obrys oka. Veľkosť: dĺžka vlasov 23 mm; vlasy šírka 12 mm. Prosím, nechajte asi 1 mm chyba v dôsledku ručné meranie.

  Metóda 1: Spáliť, ak to vonia ako spálime ľudské vlasy, potom je prirodzené vlasy; ak to vonia ako sme horieť plastové, potom je syntetické vlasy. Metóda 2: Umyte ju, po suché, syntetické vlasy, bude takmer rovnaký ako predtým, ale prirodzené vlasy budú mať načechraný ak nechcete tvar je. Tipy: Ak nechcete, aby prirodzené vlasy príliš nadýchané, prosím, zabaliť to s tváre tkaniva po praní, a tiež pre veľký štetec, môžete použiť štetec stráže čisté, že sme poslať na tvar to.

  Pre našich prírodných kefy na vlasy, hoci sme sa snažili, aby sa s tým vyrovnať, ale stále majú málo prirodzených chlpov pach, a to vybledne včas, zvážte, prosím, ak by ste ju prijať alebo nie, tiež by ste mohli použiť trochu Pohodlie umyť ho a zakryte vôňu.

  Vyčistiť kefou pred použitím sa to prvýkrát. Pre každodenné čistenie rutina, zvážte použitie mierne brush cleaner. Použite jeden z nasledujúcich postupov, aby sa vaše kefka čistí. Odporúčame týždenné upratovanie. 1. Použite tečúcu vodu, (dávajte pozor, aby sa plne ponoriť základ štetiny), ako sa zbaviť ako oveľa produktu, ako je to možné. Pokúste sa pomocou vašich prstov zbaviť všetkých bitov prihlásené k základni kefa hlavu. 2. Miesto hrachu-veľké kvapky, čistiaci štetec(alebo akékoľvek mierne čistiaci ako baby šampón) v dlani vašej ruky. 3. Vírivá štetiny v čistiaci v kruhovom pohybe, až kým štetcom je plne lathered. 4. Opláchnite štetiny, stláčanie zo základne do tipy na odstránenie prebytočnej vody. 5. Opakujte, kým voda tečie jasné a všetky make-up je odstránený z štetec. 6. Pretvorenie štetiny na ich pôvodnej forme, a potom použiť handričkou, ktorá nepúšťa vlákna na suché každý z kefy, alebo môžete nechať vyschnúť a umiestniť ich na handričkou. Môžete tiež jemne štetcom štetiny na papier, uterák odstrániť usadeniny. Alebo môžete použiť štetec ochranné čistý držať štetec tvar, keď kefa je takmer suché. Tip: Umývanie kefami v noci tak, že sú suché a pripravené na použitie v dopoludňajších hodinách.

  Štítky: sailor moon tvár, make-up štetce, pincel ventilátor kefa, štetcom na tvár make-up, kefa veverička, sailor moon make-up brishes, zlato sailor moon make-up štetce, girlstory, 2018 sailor moon make-up štetce, sailor moon make-up štetce kanady, sailor moon sakura make-up štetec.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty