Bielenie Telo Sopečné Bahno, Sprchový Gél, Celé Telo sa Rýchlo Zubov Body Wash Odstráni Gél Leštenie Hydratačná Starostlivosť o Telo 260ML Bielenie Telo Sopečné Bahno, Sprchový Gél, Celé Telo sa Rýchlo Zubov Body Wash Odstráni Gél Leštenie Hydratačná Starostlivosť o Telo 260ML Bielenie Telo Sopečné Bahno, Sprchový Gél, Celé Telo sa Rýchlo Zubov Body Wash Odstráni Gél Leštenie Hydratačná Starostlivosť o Telo 260ML Bielenie Telo Sopečné Bahno, Sprchový Gél, Celé Telo sa Rýchlo Zubov Body Wash Odstráni Gél Leštenie Hydratačná Starostlivosť o Telo 260ML Bielenie Telo Sopečné Bahno, Sprchový Gél, Celé Telo sa Rýchlo Zubov Body Wash Odstráni Gél Leštenie Hydratačná Starostlivosť o Telo 260ML Bielenie Telo Sopečné Bahno, Sprchový Gél, Celé Telo sa Rýchlo Zubov Body Wash Odstráni Gél Leštenie Hydratačná Starostlivosť o Telo 260ML

Bielenie Telo Sopečné Bahno, Sprchový Gél, Celé Telo sa Rýchlo Zubov Body Wash Odstráni Gél Leštenie Hydratačná Starostlivosť o Telo 260ML

€9.83 €6.88
Skladom
w1223

Funkcia: jemne čistí pokožku, aby sa pleť pevné, čisté, hladké a transparentné, svätodušný
Účinnosť: odstrániť prebytočný keratínu a nečistoty
Funkcie: obsahujú vulkanické bahno zložiek
Druh: Sopečné Bahno, Sprchový Gél
Zložka: Sprchový Gél
NET WT: 260ml
Číslo Modelu: Sopečné Bahno, Sprchový Gél
Názov Značky: červená dieny
Účinnosť 1: zosvetlenie pokožky, zlepšenie malátnosť a drsnosť
Dropshipping: Podpora

 • Bielenie Telo Sopečné Bahno, Sprchový Gél, Celé Telo sa Rýchlo Zubov Body Wash Odstráni Gél Leštenie Hydratačná Starostlivosť o Telo 260ML

  Odrážky: 1、Silné Zubov: Naše sopečné bahno, sprchový gél je vyvinutý s vysoko účinné zložky na bielenie pokožky. To môže výrazne zlepšiť nudné a nerovnomerné pokožky, obnoviť mladistvý lesk, pomáhajú odvádzať nadbytok melanínu a odstrániť keratínu.

  2、Viacerých Účinnosti: Vulkanické bahno sprchový gél môžete odstrániť odumreté, zmäkčenie starých kutikulu a aby pleť hladká. Sprchový gél nie len je vaša pleť jemná a hodvábna, ale tiež zjemňuje drsné kožičky, a pomáha znížiť chrumkavý mozoľov, odstraňuje húževnatosť, a zanecháva pokožku jemnú.

  3、Hĺbkové Čistenie: sprchový gél hlboko čistí telo kože, odstraňuje nečistoty z ramená, otvára póry pokožky, a poskytuje silný hydratačný efekt. Naše telo šampón rozjasní pleť a opravy a hydratuje pokožku mladistvú žiarivosť. Pomáha opravovať veľké póry a obnoviť pružnosť pokožky.

  4、Bezpečné Použitie: Kúpeľové gély boli testované a mať neutrálne pH, aby sa zabezpečilo, že nie zbavujú kožu oleje alebo obranu, pomôcť zámok vlhkosť a udržiavať pokožku jemnú a mäkké. Pokožka sa cíti a objaví pevnejšie, jemnejšia a hladšia. Hydratuje, ustupuje, pevnosť a zmäkčuje kožu.

  5、Široko Používané: Koža je suchá, svrbenie, odlupovanie, a kožné problémy sú výrazne zlepšila. Najmä, ak budete pravidelne navštevovať telocvične, jóga štúdia alebo bazény, športové a iné aktivity.

  Špecifikácie:

  Netto obsahom: 260 ml

  Čas použiteľnosti: 3 roky

  Vhodné pre: všetky typy pleti

  Použitie:, rovnako ako pravidelné sprchový gél

  Účinnosť: odstrániť prebytočný keratínu a nečistoty, zosvetlenie pokožky, zlepšenie malátnosť a drsnosť.

  Funkcie: obsahujú vulkanické bahno zložiek, jemne čistí pokožku, aby sa pleť pevné, čisté, hladké a transparentné, bielenie

  Balenie Zoznam:

  1*Sopečné Bahno, Sprchový Gél

  Štítky: feelingirl pás tréner, smotana, mlieko, sprchovací gél, bahno sopka, sprchový gél bielenie, mini telo sprchový gél, sopečné sprchový gél, gélové nechty, antiseptický gél f, Mlieko.

 • Recenzie (2)

  • Sanyavtoritet

   I like so much thank you very much

  • Harrynanana

   Thx I got nice

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty