Veda Hračky Solárneho Systému Modelu Astronómie Slnko, Zem, Mesiac, Planéty Experiment Vzdelávacie Hračka Pre Deti, Školy, Elektrické KMEŇOVÝCH Auta Veda Hračky Solárneho Systému Modelu Astronómie Slnko, Zem, Mesiac, Planéty Experiment Vzdelávacie Hračka Pre Deti, Školy, Elektrické KMEŇOVÝCH Auta Veda Hračky Solárneho Systému Modelu Astronómie Slnko, Zem, Mesiac, Planéty Experiment Vzdelávacie Hračka Pre Deti, Školy, Elektrické KMEŇOVÝCH Auta Veda Hračky Solárneho Systému Modelu Astronómie Slnko, Zem, Mesiac, Planéty Experiment Vzdelávacie Hračka Pre Deti, Školy, Elektrické KMEŇOVÝCH Auta Veda Hračky Solárneho Systému Modelu Astronómie Slnko, Zem, Mesiac, Planéty Experiment Vzdelávacie Hračka Pre Deti, Školy, Elektrické KMEŇOVÝCH Auta Veda Hračky Solárneho Systému Modelu Astronómie Slnko, Zem, Mesiac, Planéty Experiment Vzdelávacie Hračka Pre Deti, Školy, Elektrické KMEŇOVÝCH Auta

Veda Hračky Solárneho Systému Modelu Astronómie Slnko, Zem, Mesiac, Planéty Experiment Vzdelávacie Hračka Pre Deti, Školy, Elektrické KMEŇOVÝCH Auta

€4.09 €2.41
Skladom
w1102

Pôvod: CN(Pôvodu)
Číslo Modelu: veda enfant
prijať: Veľkoobchod
Certifikácia: Čína certifikované (3C)
Podpora: Drop shipping
Vekové Rozpätie: 8~13 Rokov
HRAČKA: Rysovaciu Dosku
Tému: Fantasy & Sci-Fi

 • Odrážky:

  1、Bezpečné a šetrné k životnému prostrediu: pomocou vysoko kvalitné ekologicky šetrné materiály a kovové komponenty.

  2、Puzzle zábava: zhromaždiť priestor modelov galaxy prostredníctvom DIY, simulovať eclipse, eclipse astronómie a zvýšenie záujmu o vesmíre.

  3、Vhodný pre vekové skupiny: 3-12 rokov, deti môžu hrať aj rodič-dieťa interakcie.

  4、Platné scéna: školy domov experiment, prázdninový darček.

  5、Služby: kontaktujte, Prosím, zákaznícky servis ak máte akékoľvek otázky, sme vám bude slúžiť celým srdcom.

  Informácie:

  Tri-lopta je zložená z troch malé guličky zastupuje slnko, zem a mesiac, a má mechanické väzby, aby sa preukázala tri-lopta vzťah a výsledné astronomické javy. V snahe napodobniť skutočnú situáciu v prírode, uprostred slnka vo všeobecnosti používa svetelné žiarovky na osvetlenie zeme a mesiaca. Zem sa otáča na obežnej dráhe okolo slnka, a orbitu mesiac obieha zem pretína s obežnej dráhe zeme okolo slnka v uhle. To bude preukázať, eclipse, a eclipse, mesiac výkaz ziskov a strát, zemskej rotácie a revolúcie, dňa a noci, striedanie štyroch ročných období.

  Štítky: dieťa vedy, physic hračka, stonky hračka, zem ploché, antickej astronómie, model slnečnej sústavy, planéty slnečnej sústavy, planéty slnečnej sústavy, motor pre rc tank, robot stonky.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty